kızlar delirmek üzereyim:(((

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve tan07 tarafından 25 Ekim 2009 başlatılmıştır.

25 Ekim 2009
    Konu Sahibi : tan07
  1. tan07

tan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eylülüm bir hafta sonra iki aylık olacak ama sürekli ağlıyo hiç durmadan emmediği bütün zamanı ağlamakla geçiyo bazen dayanılmaz bi hal alıy her şeyi denedik gaz ilaçları da dahil ama hiçbişeyin faydası olmuyo nolur bana yardımcı olun aynı şeyleri yaşayan var mı bu durum ne kadar sürer....

2. 25 Ekim 2009
  3. pamir

pamir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sütün yeterlimi acaba?sadece emdiğinde ağlamıyorsa ya doymuyo olabilir yada alışlanlık yapmıştır memeyi. istersen bide emzirdikten sonra mama vermeyi dene içecekmi sonra susacakmı böylece anlarsın doyup doymadığını doyuyosa ağlıyosa istersen bide emzik vermeyi dene almıyosa bi kaç gün dene istersen alıştırmaya çalış aklıma bişey gelmiyo vallahi canım başka

4. 25 Ekim 2009
  5. pamir

pamir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gazı olsa sanırım emmez o zmanda ağlar .gaz sorunu yaklaşık 4aya kadar şidettli devam eder benim kızımda gazdan 3,5 aylıkken arada bi çatlicak gibi 10dk kızarana kadar ağlıyodu şimdi 5,5 aylık sorunumuz yok mşllah nerdeyse

6. 25 Ekim 2009
  7. tan07

tan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım sütüm yetiyo bol bol mamayı veriyorum almıyo emzik de verdim sanırım gaz çünkü kasılıyo ağlarken kıpkırmızı oluyo eğer gazsa problem ne kadar sürer bazıları 4 ay diyo bazıları bir yaşına kadar dört ay sabredilir ama bir yaşına kadar sürermi sizce

8. 25 Ekim 2009
  9. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    aynı durumu bende yasadım...hep aglamakla geçtı ...gaz vardı bızdede...ne gece ne gunduz...
    mutlaka akrabalardan yardım alın...dınlenmeyede ıhtıyacınız vardır mutlaka...

10. 25 Ekim 2009
  11. tan07

tan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    adilemir teşekkür ederm gerçekten kendimi çok bitkin hissediyorum peki kaç ay sürdü bu ağlamalar???

12. 25 Ekim 2009
  13. zulkarneyn

zulkarneyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım öncelikle allah yardımcın olsun.eğer gaz ise zor bir durum.benim bebeğime Z..O isminde bitkisel bir damla kullanıyorum işe yardı.ama bazı arkadaşlarımın bebeklerinde işe yaramadı.istersen damlanın ismini verebilirim.ama burada isim vermek yasak mı değil mi bilemediğim için şimdilik ismini yazmadım.bunun haricinde bir de kimyonu dene.kaynamış az bir suya bir tutam kimyon at ve karıştır.ılıt ve 5-6 çay kaşığı bebeğine ver.bu da baya işe yarıyor.inşallah bebişin en kısa zamanda düzelir canım.

14. 25 Ekim 2009
  15. tan07

tan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederm cnm yazdığın damlayı denedim ve başka bir şurup ve bir damla demedim hiçbiri işe yaramadı zamanla düzelicek inşllh ama kimynu denicem.

16. 25 Ekim 2009
  17. cicek11

cicek11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ahh cnm.Allah kolylık versin.buna KOLıK diyoruz ki bizi de mahvetti ve tam da geçmedi.şu an 4 aylığız .
    çok beter bilirim.3 ay kafayı yememek için kendime yaptığım telkinlerin bile beni rahatlatamadığı zor bir dönemdi.ala huysuz bizimki.zor uyur.uyurken bile devam etmesi için ayakta sallıyoruz.o dönemden kalma pis bi alışkanlık işte.çok topik açtım bu konuyla ilgili.ne denediysem fayda etmediği için şunu yap bunu yap demiycem.ama en çok zinco işe yaramıştı bizde de.hala da sab-simplex kullanıyoruz.özelden msj atıp dilediğini sorabilirsin.yardımcı olmaya çalışırım cnm..allah kolaylık versin

18. 25 Ekim 2009
  19. nehir333

nehir333 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı şeyleri ben de yaşadım valla mahvoldum, benimki 3 ay olmasına 2-3 gün kala biraz düzeldi en azından gece 3-4 'de uyanan bebeğim 7'de uyanmaya başladı.biraz sabır,benimki şu an 7 aylık herşey çok daha güzel...bebek için birşey öneremiyorum ama senin için imkanın varsa yardım al fazla üzülme herşey geçecek