kızlar deneğiniz olmaya hazırım --cinsiyet belirleme--

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve nisandakar tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : nisandakar
  1. nisandakar

nisandakar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Tabi herşeyi Allah bilir. Hakkımız da hayırlısı neyse o olsun diyerek konuya gireyim. Forum da herkes birbirine soruyor ya da anket yapıyor, bir de böyle deneyelim bakalım ne olacak sonuç. Allah uzun ömür versin 1 tane kızımız var, aslında 2.sinin de kız olması benim için fark etmiyor ama insan 2sinden de olsun istiyor daha doğrusu eşim ara da sıra da 2.si de erkek olsa iyi olurmu ki falan diyor. Neyse burada ki bazı arkadaşların da merakı geçsin diyerek buraya böyle bir konu açayım dedim.

Bu arada rus takvimine göre eşimi kan yenilenmesi 20.10. 2010 dan sonra oluyor. Yani ancak o tarihten sonra hamile kalmam gerekiyor. Siz de verdiğim tarihlere göre hesap edin neler yapmam gerektiğine birlikte karar verelim. KABUL MÜ ARKADAŞLAR?

Çin takvimi, rus takvimi, beslenme diyeti, ph değeri 7 den yüksek besinlerle beslenme vs. vs. işte.

eşimin dt--20.10.1974
    benim dt--17.o4.1977
    kızım dt--19.04.2007
    son regl tr --19.08.2006

2. 16 Mayıs 2010
  3. Liza.

Liza. love Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    nisancım çin takvimine göre senin oğlun olması gerekiyordu şu anda.tarihlere göre öyle.
    yani sende tutmamış o yöntem

4. 17 Mayıs 2010
  5. nisandakar

nisandakar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    ben aslında temmuz da hamile kaldım, çünkü tayin dönemiydi, eşim temmuz 15 de tayinimizin çıktığı yere gitmişti biz de yanına 2 ay sonra falan gittik. zaten eşya hazırlama falan derken sık ilişki de olmadı. ama hem temmuz da hem de ağustosta regl oldum o yüzden de hamile olduğumu 2 aylık olduğunda falan öğrendim.

6. 18 Mayıs 2010
  7. nisandakar

nisandakar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    gerek yokmuş demek ki böyle birşeye. konu kiltilensin bari

8. 19 Mayıs 2010
  9. slcn

slcn 09.10.10 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    bende de tutmadı bu yontem cın takvımıde tuttmadııı rus takvımıde:)heryerde kız cıktı ama oglumnm olucakmıs:)