Kızlar depresyonamı giriyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve brn1987 tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : brn1987
  1. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar 33 haftalık hamileyim ve zaman geçmiyor artık kızımakavuşmak istiyorum bir aksilik olmadan her akşam yatıyorum daha doğrusu yatamıyorum gündüzleri evde bunalırken yada evde dahi dolaşamazken bel ağrılarından yeter artık doğurmak istiyorum diyorum sonra bir tek tekmesini hissetmeyince korkudan ölüyorum sizdede aynı durumları yaşayan varmı arkadaşım doğumdan sonra depresyona girebilirsin bi psikologa danış neden gelgitler yaşıyorum diye dedi ama bana normal geliyo sonuçta bebek taşımak dünyanın engüzel şeyi ama sosyal hayatımızdan kopuyoruz ona bağlıyorum sizde hissettiklerim normalmi yoksa gerçekten depresyonamı giriyorum

2. 21 Ağustos 2010
  3. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım merhaba.. bende 27.haftamdayım,bende bel agrısı be bacak agrısı cekıyorum sıddetlı... bazen dıyorum sımdıden böyleyse ılerıkı haftalarda naparım ben dedıgım oluyor... bıde bana hemsıre sakın sırt ustu yatmamaya calıs kordon dolanır vs dedı sımdı uyku ıyıce haram oldu... bebegımın hareketını hıssetmeyınce acaba bısey mı oldu dıye moralım bozuluyor... yan yatmaktan bel agrılarım cogaldı ve yanlarımda acımaya agrımaya basladı... uyku duzenım bozuldu... bende dıyorum acaba deprsyona mı gırcem dıye ama esım sagolsun moral vermeye calısıor... Allah koruyordur bebegımızı sen nasıl rahat edeceksen öyle yat dıyor ve öyle yapıyorum... sende arkadasım ıcını ferah tut,son haftalara dogru bebegın hareketlerınde azalma olabılırmıs kalbını bozma... agrıların ıcınse doktorunun verecegı bır agrı kesıcı kullanabılırsın cnm,ben yazdırdım baska turlu agrılarımla bas edemıyorum cunku...

4. 21 Ağustos 2010
  5. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canım o uykusuzluk hamileliğimin başından beri bvar ben yüzüstü yatardım alışamadım sol yana yatmaya dönersem diye uykularım kaçıyordu ama sabrım tükendi galiba dahada 6,5 hafta var allah kolaylık versin senin daha çok var inşallah sağlıkla alırıız bebişleri kucağımıza

6. 21 Ağustos 2010
  7. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    uykusuzluk bende basından berı cekıyordum canım ama sen anlatınca su ara benımde yasadıklarım uyku duzenımı mahvettı resmen,gözlerımın aktı mor mor dolanıyorum... Allahım sana sabır versın canım,ıns cabucacık gecıverır 6 bucuk haftan... hamılelıgın her asaması zor...

8. 21 Ağustos 2010
  9. hdilekh

hdilekh ((: Ömer Tuna'm :)) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    hiç sormayın kızlar. gece uyuyamamak çok zor. rahat rahat dönemiosun. uyusamda bu sefer ya tuvaletim geliyo yada rüya görüp uyanıyorum. şöyle derin bi uyku uyuyamıyorum 1 aydır. depresyon konusuna gelince dönem dönem çok bunaldığım en ufak şeylere ağladığım oluyor. kafayı yicek duruma geliyorum ama o an gözümü kapatıp bebeğimi kucağıma aldığım, koklayıp sarıldığım anı düşünüp sakinleşmeye çalışıyorum. çabuk geçsin istiyorum haftalar ve ben bebeğime kavuşayım allahın izniyle sağ salim. hepimiz için dua ediyorum sağlıkla gelsinler diye. annelik zor ama güzel bişi :ecrin_bebek:

10. 9 Eylül 2010
  11. kuzumcuk

kuzumcuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    sizde benim gibi yapın kızlar gün içinde hiç boş durmuyorum kendimi zorlamadan hep iş bu-luom kendime akşam oluncada nerde sızdığımı bilmiom ama yine sabaha karşı uyanıyorum ancak o kadar oda netti,tv kahvaltı falan devam.gün içinde dinlensem biliomki uyku sorunum olcak bende koşturp duruyom böyle vakit çok çabuk geçiyooo...