kızlar desteğinize çok ihtiyacım var.. ağlamaktan bıktımm..

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Lullaby tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Lullaby
  1. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar 20sinde burnumdan nefes alamadığım için septoplasti ameliyatı oldum. daha önce bu ameliyattan olan var mı?
    ameliyatım çok güzel geçti hiç bi sorun yoktu. ancak ne var ki sıcaktan ve burnumun yapısından dolayı sürekli yapışıklıklar oluyor. ve ben gün boyunca (gece dahil) yarım saatte bir burnumu serum fizyolojik ile temizliyorum. ama ona rağmen hala yapışıklıklar oluyor. 2 günde bir de hastaneye gidip onları açtırtıyorum. ama nası canım yanıyor anlatamam.... gözlerimden yaşlar aka aka beynim sızlaya sızlaya :KK43:(((
    üstelik 1 haftadır o kadar uğraşmama rağmen hala yapışıklıklar oluyor. en son dün gittiğimde hastaneye doktorum geçen seferkine göre daha iyi demişti. ancak bugün bi sebepten ağladım ettim fln bi baktm burnum komple gitmiş hiç nefes alamıyorum fln.. tekrar temizlemeye çalıştım ama olmadı.. oturdum üstüne bi güzel ağladım ben de tam olsun bari diye..
    artık gücüm kalmadı.. sabah akşam demeden burnumu temizlemeye... bırakasım geliyor. bide canımı acıta acıta açtırtmak onu hastanede var ki offf...
    ayrıca salı günü okulum da başlıyor... rapor almayı düşünüyorum ama hocalarım gıcık olabilir derse girmedim fln diye 3 hafta sonra da sınavım varyani... salı günü hala yapışıklık varsa silikon tampon koyucak oraya doktorum 10 gün durmak üzere ama onun takılması da zorlu baya lokal anestezikle fln yapılıyor... üstüne dikiş atılıyor fln :KK43:((
    velhasıl moralmen çöktüm... her zorlukla başederim diyen ben artık yorgunluktan uykusuzluktan acı çekmekten ümitsizlikten bıktımm... iyileşiceğine karşı inancım azalmış durumda.. gücüm kalmadı yaa.. bi ağız tadıyla ağlayamıyorum bile burnum şişiyor diye..

2. 30 Ağustos 2010
  3. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ayy geçmiş olsun canım. Rapor alabilirsen çok iyi olur senin açından. Nerde okuyorsun? Hiç mi umut yok anlayış gösterceklerinden. Sağlık sonuçta. Peki tampon olursa geçermiymiş o yapışıklık.

4. 30 Ağustos 2010
  5. watasiva

watasiva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun. meslekte doktor yazıyor. terzi kendi söküğünü dikemez dedikleri durum bu olsa gerek. hocalarınla gidip konuş bence durum böyleböyle diye.

6. 30 Ağustos 2010
  7. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok saol.. başka hastanedeyim ben. rapor işi hiç umut yok değil ama şansa kalmış bişi. tampon olursa 10 gün kalıcak o zaman geçicek büyük ihtimal.. artık herşeyde bi sorun çıkcakmış gibime geliyor.. ama benim için çok sıkıntı olucak burnumda tamponla okula gitmek zorunda kalıcam büyük ihtimal :KK43: dua edin izmirde havalar biraz soğusuuuun....

8. 30 Ağustos 2010
  9. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    saol canım.. okuyorum henüz.. ama hakkaten biraz öyle bi de herşeyi bildiği için insan en kötsünü düşünüyor. aslında anabilimdalı başkanıyla konuşsam iyi olur. geçen sene sınavıma o girmişti 100 vermişti. inş beni hatırlar:KK43:(

10. 30 Ağustos 2010
  11. watasiva

watasiva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hocalar başarılı öğrencileri unutmazlar. Heleki sizin bölümde 100 almak çok zor olmalı. Bence hatırlar. Ayrıca zor durumda olduğun çok belli. Anlayış göstermeleri lazım.

12. 30 Ağustos 2010
  13. Philemon

Philemon çapulcunun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    198
    geçmiş olsun.bende 2 sene önce burun ameliyatı oldum.tamponlar çıktıktan sonra bende burnumdan nefes alamamıştım burnum tamamen tıkanmıştı.doktorum bana şu sünizit için solisyon var burnuna sıkıyorsun her gün ondan yaptım ama 10/15 gün sürdü.gerçi senin yapışıyormuş.

14. 30 Ağustos 2010
  15. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Çok geçmiş olsun canım sanırım bende olabilirim yakında..

Şimdi canın yanıyor ama insallah yakın bir zamanda gecer.. Burun sızısı cok kötüdür beyninden iner acısı insana off :1no2:

16. 30 Ağustos 2010
  17. perimsin

perimsin yakışıklı oğlum büyüyor... Üye

Beğenildi:
    124
    Ödül Puanları:
    113
    Canım çok geçmiş olsun...Ben de çok uzun süredir burnumdan nefes alamıyordum.Bu nedenle gecen yıl nisan ayında konka radyofrekans denen bir sistemle actırttım.Çok rahat bir operasyonndu sadece 15 dakika sürdü herhangi bir sargı yanma yatıs vs yok.Sen eminim bilirsin bu yöntemi.Çok memnun kaldım.1 yılı gecti hala da öyle.İlk 10 gün kadar bende haftada 3 kez temizletiyordum doktora.Ama seninki gibi bir ağrı yasamadım..İnsallah sonucundan cok memnun kalırsın.

18. 30 Ağustos 2010
  19. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    canim nasil yapisiyor yani ben anlamadim boyle bir seyi de ilk defa duyuyorum.
    ben de septoplasti oldum ama hic boyle bir sey basima gelmedi.
    cok gecmis olsun.
    bu arada doktorun kim? belki doktorlarimiz aynidir canim merak ettim