kızlar diana 35 kullanıyorum kanamam var

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve peppecura tarafından 4 Ocak 2009 başlatılmıştır.

4 Ocak 2009
    Konu Sahibi : peppecura
  1. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar dr kist tedavisi için diana 35 doğumkontrol hapı verdi ama kanamam oluyo koyu renk acaba kistim mi patlamıştır çok merak ediyirom bu arada bu hapı kullanırken asla gebelik oluşmaz dimi arkadaşlar şimdiden teşekkürler

2. 5 Ocak 2009
  3. merrve

merrve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm ben de aynı sorunu yasıyorum diane 35 ten bir kutu kullandım ve adetimden sonra hala bir aydır akıntı gibi kan geliyo ve koyu renkli.bende polikistikover vardı.diane ye doğum kontrolu için başladım ama yanında tüylenme sorunu için aldactone da kullanıyrum yarın dr a gidicem sonucunu yazarım

4. 5 Ocak 2009
  5. Nargile

Nargile Haktan&Beren Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    Pko da kistleri patlamasıyla kanama olduğunu söylemişti dokrorum ama genede bi doktora danışın derim....

6. 6 Ocak 2009
  7. nadideiris

nadideiris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de mayrolon kullanırken sürekli kanamam oluyordu doktora gitmiştim doktor:''bu doğum kontrol haplarını uzun süre kullanıldığı zaman biraz ara verilmeli verilmezse de kanama yapabilir'' demişti.Ama mutlaka doktora gidin bence sağlık önemsenmemeye gelmez!