kızlar diş patlayınca kaç gün sonra tamamen büyür?

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri' forumundadır ve ozzee tarafından 4 Eylül 2010 başlatılmıştır.

4 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ozzee
  1. ozzee

ozzee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    6.5 aylık kızımın dişi göründü çokk şükür..ama sadece elime takılıyor ne zaman tam olarak büyür?bu arada yanındaki de çizgi halinde..sıkıntılı günlerin bitmesine kaç günümüz wardır?

2. 4 Eylül 2010
  3. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Canım hayırlı olsun öncelikle.. Ama diş uç verdikten sonra ha diyince büyümüyo ki :umursamaz: Benim kızım ilk dişi 8,5 aylıkken uç vermişti tam büyümesi nerdeyse 2,5-3 ay aldı. Önemli olan dişin uç vermesi sonrası bebek için sorun değil. Uç çıkana kadar ızdırap veriyor. 3 hafta önce doğum gününde üstten dişi uç verdi ve bbeğim gülünce filan görünmüyo hala. önemli değil yani. yeter ki damağı delip ucu çıksın.

4. 4 Eylül 2010
  5. nevra2010

nevra2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ön dişler pek sıkıntılı olmuyormus... benım kızım da 6 aylık ama ıkı diş bırden cıkardık 2 ay önce bayagı buyudu dışlerimiz... allah kolaylık versın.. ozzee oyuncak secımıyle ılgılı cevap yazmıssın ancak bugun bakabıldım kızım hastamafoldumben oldugundan pek vaktım olmadı tesekkur ederım yardımın ıcın :sm_confused:

6. 5 Eylül 2010
  7. ozzee

ozzee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    birşey değil canım..zaten ben de oyuncağın hayatta bu kadar önemli olduğunu yeni keşfediyorum:)