Kızlar doğum fobimi yenemiyorum yardım edin!!!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve HÜZÜN YAPRAKLARI tarafından 18 Ocak 2009 başlatılmıştır.

18 Ocak 2009
    Konu Sahibi : HÜZÜN YAPRAKLARI
  1. slm annişler ben 23 haftalık hamileyim şuan ve şimdiden doğum korkusu sardı beni çok kafama takıyom.kendimde eşimde normal doğum olmasını istiyoruz ve biliyorumki baya meşakatlı oluyomuş hele bide ters bir hemşireye kötü bir hastaneye düşersem vay halime dr'umda erkek.siz ne yaptınız doğumdan önce ve sonra nasıl tesselli ettiniz kendinizi?:CüvCüv:

2. 18 Ocak 2009
  3. amazon570

amazon570 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar:canım benim inan tüm hamile kalan anniş adayları aynı korkuyu yaşıyor...sakına kötü şeyler düşünme ve kendi kendini korkutma..inan bana rabbim o kadar büyükki candan can getiren anneye o kadar büyük bi sabır o kadar yüce bi güç veriyorki..sen kendini hiç üzme ve hep bebeğini koklayacağın anı düşün....hamileliğin tadını çıkart bence meleğin dünyaya geldiğinde kendinde gereksiz korkular yaşadığını göreceksin..herşey gönlünce olur umarıma.s.

4. 18 Ocak 2009
  5. inşllh canım benim Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun..........

6. 18 Ocak 2009
  7. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    sanırım dogumdan çok zevk alan ve seven tek benımdır hıçmı hıç korkmuyorum ımkanım olsa her yıl dogururum ınanırmısın hıç korkmadım ve keske yıne hamıle kalıp dogum yapsam o odaya gırıp sezaryan olup çıksam.hep aklım o gunde herseyı ızledım çok cesaretlıydım hıç korkulcak bışı yok helew o heyecanmla anlamıyorsun bıle

8. 19 Ocak 2009
  9. Gulperi

Gulperi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasim bende cok tirsiyorum :eek:o yuzden hersey yolunda giderse epidural normal dusunuyorum dogumu.
    imkanin varsa sende ole yap. o bebek ordan bi sekilde cikicak nasilsa en olmadik yolu sezeryanla olur biterr .cok dusunupde iyicene gozunde buyutme derimyerimsenibena.s.

10. 19 Ocak 2009
  11. Krizantem_

Krizantem_ ஐ♥ bí яτ α и &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    9 yasinda bir kizim var hastaneye gitmemle dogum yapmam toplam 2 saat sürdü
    Rabbime cok dua ettim dogumumu kolaylastir diye, sende dua et korkacak bir sey yok
    zaman gecmeye mahkum öylede böylede gececek ve sen bebisine hayirlisiyla kavusacaksin bunu düsün kendini germe arkadasim Rabbim kolayliklar versin...

12. 17 Ocak 2014
  13. Selindamla07

Selindamla07 Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    doğum sancısını ve hamilelik psikolojisini daha bi genç kız olarak bilemem ama şunu diyebilirim : ''düşünsene o kadar sancı o kadar sıkıntı ama sonucunda kucağında dünyalar tatlısı meleğin olacak ne güzel bir duygudur bu . bence acıyı sancıyı değil bu tatlı duyguyu düşünmelisin:)

14. 17 Ocak 2014
  15. sensizask

sensizask evli,mutlu,? :) Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    53
  16. 17 Ocak 2014
  17. Ada_Kale

Ada_Kale Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.730
    Ödül Puanları:
    193
    2 kez sezaryen oldum çok rahat geçti iki doktorumda ayrıydı ikisine de çok güvendim önemli olanda buydu benim için ilk ki genel anestezi ikincisi sipinal oldu çok rahat geçti 10 tane olsun sezaryen olabilirim hiç korkma