kızlar doğum yaptım. ama neden garibim:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve esraseyhan tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

13 Şubat 2010
    Konu Sahibi : esraseyhan
  1. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doğum yapalı 5 gün oldu..şu anda sürekli ağlamak istiyorum.kaynanam ve annem yanımda.sezeryan yaptım.ağrılarım var çok.ne kadar zormuş evde kalabalık yaşamak...........alışamadım........depresyona girmek üzereyim..saatleri karıştırıyorum artık...

2. 13 Şubat 2010
  3. burcusb

burcusb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım önce hayırlı olsun allah analı babalı buyutsun logusalık senın yasadıgın olsa gerek.sakın ol fazla dusunme hıcbırseyı bence. gerçi daha önce dogum yapmadım neler hıssederım bende bılemıyorum ama sana tek söyleyebılecegım evde kalabalık vs gercekten zor aynı seyı bende dusunuyorum. ama n bıleyım senı mutlu edecek seylerı yap bence. agrıların varmıs gecmıs olsun ama mesela bebegın uyurken sen yatagında kıtap oku,mp3un varsa muzık dınle mumkunse hareketlı seyler olsun :) senı neselendırecek seylerı kafanı dagıtmaya calış ınsanlardan ızın ıste anlayıslılardır umarım bıkac saat kendıne ayır elınden geldıgınce senı motıve eden seylerı yapmaya calıs bence..

bugunler gececek bunu dusun sımdı 40ı cıkana kadar ev kalablık canın acıyor dısarı cıkamama da var ama annemın bır lafı vardır herzaman daha kotusu olabılırdı dıye dusun der oyuzden bugunlerın gececek tatlım bebişinle dısarda gezeceksın o kalabalık dagılacak belkı hafta da bır gelcekler agrıların gececek rahatlamaya calış cok sıkılırsan bana yaz:)))
    hepimiz yanındayız iyi düşün iyi olsun canım...

Son düzenleme: 13 Şubat 2010
  4. 13 Şubat 2010
  5. pretty_angel

pretty_angel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım hayırlı olsun. Doğum tarihleri yaklaşık aynıydı bizim bebişlerin. Benimki doğmak üzere. Sıkma canını senin bence artık sorumlu olduğun bir minik var, güçlü olmalısın.

6. 14 Şubat 2010
  7. NPSL

NPSL ZEHRA ¬ EREN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    esra seyhan tebrıkler saglıkla kucagına almıssın bebegını kı en onemlısı bu..bende dogum yaptıgımda boyleydım durup durup aglıyodum..kalabalık gelen gıden bıle benı bunaltıyodu.sezaryan agrısı..gogus problemlerı..bebegın aglaması cabuk acıkması uykusuzluk kılo bunlar hayatımızı tamamen degıstıren seyler..ben hep telkın ettım kendımı sabırlı ol bu surecı normalmıs gıbı gor agla dusun endıselen ama fazla da uzme kendını emınım bı kac hafta ıcınde gecer kendını ıyı hıssetcek seyler yap..annen ve esının annesı senın ve bebegın ıcın orda yardım almaktan cekınme..

8. 14 Şubat 2010
  9. adiyef

adiyef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    aynen bende böyle bir lohualık geçirdim.hiç mutlu hissedemiyordum.bebeğimi bile sevdiğimi hissedemiyordum.belli bir süre sonra geçiyor merak etme sabret

10. 14 Şubat 2010
  11. toramini

toramini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Gözün aydın,analı babalı büyüsün.Benimde sezeryan olacak cuma günü kısmetse.Bende amaliyattan çok bu kalabalık ve bebeğe alışma sürecinden korkuyorum.Bende çok asabiyim.Birde ben eşimin tarafını hiç sevmem annemlerle hep araları gergin olmuştur.Düğünümde burnumdan gelmişti.Bunda da aynı şey olsun istemiyoum.Rahat olmaya güzel bakmaya çalışıyorum umarım başarırım.Çünkü hiçbişeyin tekrarı yok.Düğün bir daha olmayacak mesela iki çapulcu yüzünden mutsuz olduğumla kaldım.UMarım iyi geçer.Allah kolaylık versin.Ama geçici bir süreç neticede,kendini üzme.:teselli::nazar:

12. 14 Şubat 2010
  13. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Ah canım benim. Bebişine kavışmuşsun ya bundan daha önemli ve mutluluk verici başka ne olabilirki. Zorlu hareketler yapmamaya çalış ki dikişlerin çabuk iyileşsin. Etrafın kalabalık ne güzel işte. Yalnız değilsin. Ömür boyu kalacak değiller ya sende. Relax olmaya çalış. Sütün kesilirse daha çok üzülürsün benden söylemesi :eek:lmaz:

14. 14 Şubat 2010
  15. NuRBeN

NuRBeN http://lmtf.lilypie.com/ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım hayırlı uğurlu olsun, ALLAH mutlu günlerini göstersin yavrunun, emin ol bir çok loğusa kadın senin yaşadıklarını yaşıyor, ben daha hamile kalamadım ama etrafımda gördüğüm loğusaların hemen hepsinde bu durum söz konusu... Eşinle bol bol konuş, hava almaya çık kendini iyiy hissettiğinde. Kendine iyi bak, tekrardan hayırlı uğurlu olsun..

16. 14 Şubat 2010
  17. pelaan1

pelaan1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gerçekten yaşayan bilir,illaki zordur.ancak annen,eşinin annesi madem bunalıyosun ara ara gelsinler,sıkıntını paylaş,biraz iyiyleşince çık tek başına iraz nefes al,mutluluğunun tadını çıkar(8 senedir mücadele yapıyorum,şanslısın)

18. 14 Şubat 2010
  19. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar hepiniz çok iysiniz...burası benim için terapi oluyor gerçekten....depresyondan çok korkuyorum..hamilelikten önce de depresyon ilacı kullanıyordum..bıraktım.ama sanki şimdi tekrar ihtiyacım var gibi......nolur öle olmasın.bebeişimi emzirmek istiyorum ben......