Kızlar doğum yaptım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve balaysun tarafından 23 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : balaysun
  1. balaysun

balaysun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kendi başlığımı bulamadım pzt büyük gün diye yazmıştım
    gebelik zehirlenmesi yaşıyordum pzt sezeryan ile doğum yaptım 38 haftalıktı bebeğim
    oğlumu çok şükür kucağıma sağlıkla aldım 2.500 gr doktorum tam zamanında almışız dedi
    Allah"ıma binlerce kez şükür umarım hepiniz bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız
    sezeryan doğumdan asla korkmayın ameliyata hazırlanmak beni biraz strese soktu
    bide ayılırkenki acı kötüydü çok ağrıdı yani ama o da 5 10 dk falan sonrası da hiç ağrım olmadı sadece hareketler sınırlı malum ama sütüm daha yeni yeni tam olarak doyurucu çünkü ilk günbişey yedirmiyolar 2. gün akşam normal yemek yedim
    sezeryandan korkanlara yaşadıklarımı anlattım umarım yararlı olabilmişimdir...

2. 23 Temmuz 2010
  3. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım Allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın,gozunuz aydın darısı bana ınsallah...

4. 23 Temmuz 2010
  5. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun canım allah analı babalı büyütsün inşallah darısı tüm hamişlerin başına

6. 23 Temmuz 2010
  7. pityone

pityone Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gözünüz aydın.allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin..

8. 23 Temmuz 2010
  9. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    allah hepinize sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin cnm ve huzurlu bir ömür... allah biz hamilelerede hayırlı doğumlar yapmayı nasip etsin inş..

10. 23 Temmuz 2010
  11. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ayy bende yapmak istiyorum artık ama benimki daha küçük,34. hafta yeni bitiyo..Allah analı babalı birde sağlıklı büyütsün arkadaşım..

12. 23 Temmuz 2010
  13. sehrayin

sehrayin gül kokulu kızım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ne güzel:) Allah analı babalı büyütsün yavrunu sizlere bağışlasın
    darısıda bizim başımıza :)

14. 23 Temmuz 2010
  15. sevilakdemir

sevilakdemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar merhaba ben sevil siteye yeni üye oldum ve 3 haftalık hamileyim.. 3 yada 4 gün önce idrarda test yaptım pozitif çıktı bugünde doktora gittim ultrasonda göremedi kanda baktı oda pozitif çıktı,ancak sorun şu ki iki tane biri 3 diğeri dört cm lik kistim varmış bende tesadüfen öğrenmiş oldum..doktor, kontrol altında olunca bebeğe zarar vermeyeceğini söyledi ancak ben telaşlandım..aranızda böyle bir durum yaşayan yada bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa eğer bilgilendirirseniz mutlu olurum...

16. 23 Temmuz 2010
  17. Gulguzeli33

Gulguzeli33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım yanlış yere yazmışsın,ayrıca yeni konu açıp öyle sor,cevap alırsın.ben anlatayım sana,aynı sorunu bende yaşadım ilk öğrendiğimde ağlaya ağlaya öldüm,ne varsa sanki,insan hamile olunca çok korkuyor tabii,benimki de 4santimdi,doğuma kadar sürekli takip edildi,8-10santime kadar büyüdü ama ne bebeğime zarar verdi ne de doğumu zorlaştırdı.hiç korkma.aynı durumda bi komşum daha var haftaya doğum yapacak.inanmayacaksın,abartılı bulacaksın ama yinede yazayım,bir arkadaşımın uru bebekten daha büyük duruma gelmiş,yani yaklaşık 3kiloymuş,artık bebeği bir ay önce sezeryanla almışlar.yapılacak tek şey büyümesini takip etmek.çok kişi duydum,genelde sorun olmuyor.hatta ben sezeryan oldum,doğumda alacaklardı,tahmin ettiklerinden daha büyükmüş,doktor tehlikeli olur,belki rahmimi almak zorunda kalır diye dokunmamış,doğumdan sonra küçüldü şimdi 3santim.öyle uslu uslu duruyor.sende hiç korkma çok kişide var.

18. 23 Temmuz 2010
  19. ilgimmm

ilgimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim gözün aydın allah analı babalı büyütsün inşallah hayırlı bi evlat olsun