kızlar dogumda kalan göbekler indimi düzeldimi..

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve seherb tarafından 14 Eylül 2008 başlatılmıştır.

14 Eylül 2008
    Konu Sahibi : seherb
  1. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yaa benim iyice moralimi bozuyo bu göbek olayı ilk dogumumda göbegim az vardı bi kaç ay sonra tamamen düzelmişti eskisi gibi olmuştu ... şimdii dogumdan sonra göbegim kalcak gibi görünüyoo sardım felan ama fazla olmadı bu olay tabi çatlaklarım felan baya canımı sıkıyo önceden kıyafetlerimi giydigimde sarkma olmasdı şimdii bi badi etek giysem göbegim sarkıyo ... çok canımı sıkıyo buda tabi ... sizler ne durumdasınız düzeldimi göbeklerinzi .. göbegi kalan oldumu.. bid ebenim karnım baya büyüktü sanırım benim böle kalıcak göbegim :çok üzgünüm:

2. 14 Eylül 2008
  3. ÇİLEK-79

ÇİLEK-79 Guest

benimde göbeğim pek gitmedi hatta dalga geçiyorum içimde sanırım bir bebek daha var diye. herkes gider diyor ama ben pek umutlu değilim sanırım kalıcak benimkide.senağlama

4. 14 Eylül 2008
  5. Kivircik

Kivircik Guest

Benim de ikinci doğumdan sonra kaldı göbek:KK43:Ya bi de zayıfım ya herkes hamile misin demiyo mu çıldırıyorum ya:KK43:

6. 14 Eylül 2008
  7. seherb

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim sankii şöle göbegim aşırı kilo almışım derim gerilmiş gerilmiş bi anda bi fosalmışım sonrada böle sarkan bi göbek kalmış gibi zaten öle deilmii hamileyken acaip gerildii karnım çatlak derken karnmın büyümesi derken orrtaya sarkık bi göbek kaldı :KK43:((

8. 14 Eylül 2008
  9. Kivircik

Kivircik Guest

Canım ya...Çok sinir bozucu ama...Ne yapalım...Değer onlar için kızımdan hatıra deyip sevimlileştirmeye çalışıyorum:))))

10. 14 Eylül 2008
  11. seherb

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    öylede canım ne bilim eski halime alışmışımya bide gören aaaaaaa senin göbegin kalmış demiomu :) insn yalanda olsa ii biş der yaa:) benim tam 3 erkek oldu .. :) onlar büyünce derim artık bakın ne hale geldim göbekli oldum sizin yüzünüzden :roflol: bakalım nekadar düzelicek göbeklerimiz.. şuan tam 1 aylık olduk :)

12. 14 Eylül 2008
  13. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    benimde çok canımı sıkıyor göbişim kıyafetlerimden çıkıyor artık sanki yeni hamile kalmışım gibi eşimde boyna sıkıp sıkıp duruyor tam avucuna göre olmuş valla ama çok moralim bozuluyor yani ne yapsak ta düz olsak

14. 14 Eylül 2008
  15. aymu40

aymu40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar çatlaklar için ve toparlamak için rejene aldım kullanıyorum işe yaradı

16. 15 Eylül 2008
  17. dilek_286

dilek_286 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sehercim ben sezeryan oldum 2 hafta oldu ve 3-4 aylık hamile gibiyim..doktor 1 ayda iner dedi..hiç sanmıorum çok fazla gidecegini...ben sıfır göbekle basladım hamilelige...eski halime dönecegimi hiç sanmıorum....11 kiloda fazlam var bu kiloyuda nasıl vericem bilmiorum..eşim devamlı verirsin verirsin dio ama ben pek sanmıorum...
    AYMU40 bende rejene dusunuorum....işe yaramasına sevindim ..hamilelikten ne kadar süre sonra kullanmaya basladın ?sehercim rejene kullanalım :)belki çözer:)

18. 15 Eylül 2008
  19. seherb

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    dilekcgiim valla şuu sorun çözülcekse kullanırım valla... öle canımı sıkıyokii bid ebacakalrımda çatlaklar olmuş dogumda ıınmaktan felan karnımdaki yetmio bide bacaklarımdada var allahran yukarıda da görünmüyo :)))
    gazecigim banada diolar zayıfsın ya i olmuş giydigin beline olur diolar olmasıı neytse sarkmaya ne çare bulcaz :)))
    kızlarr inş. veriirz bu göbeklerii ben hiç sanmıyom ama 3 çocuktan sonra göbegimin düzelcegini..