kızlar dönüm noktasındayım lütfen okuyun

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve sebeyza tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

5 Eylül 2008
    Konu Sahibi : sebeyza
  1. sebeyza

sebeyza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar 17 mayısta 15 haftalık bebeğim karnımda öldüğü için düşük yaşadım ve kürtajda yapıldı 3.5 ay oldu ve ben dönüm noktasındayım korunmayı bırakayımmı bırakmayayımmı ya bu ay ya seneye kalıcak napıym aynı sey basıma gelirmi sizce benim gibiler varmı nolur cevap yazın düşünceleriniz benim icin cok önemli

2. 5 Eylül 2008
  3. sebeyza

sebeyza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar kimse yokmuuuuuuuuuuuuu hadi cevap verin nolur

4. 5 Eylül 2008
  5. sebeyza

sebeyza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anlaşıldı kimse yok hani yanımda olup destek olucaktınız aşk olsun koca sitede kimsemi yok yani

6. 5 Eylül 2008
  7. simeray

simeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    düşük tehlikesi hep var ve herkes için var. ister şimdi ya da sonra farketmez... ama bunu aklına getirerek moralini bozma boş yere!

sen kendini iyi hissediyorsan neden olmasın?

8. 5 Eylül 2008
  9. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşın dediği gibi senin yaşadığın herkesin başına gelebilecek birşey. 8 10 kez düşük yaşayan ama ısrarla umudunu yitirmeyen insanlar var.
    Dilerim bir daha yaşamazsın.

10. 5 Eylül 2008
  11. kardelenx

kardelenx canım oğlum BERTUĞ'um Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle geçmiş olsun çok üzüldüm Allah bidaha yaşatmasın bu da sonuçta Rabbimin takdiri değil mi?Allah bidaha aynı acı ile karşılaştırmasın mayıs ayında kürtaj olmuşsun şu an eylül ayındayız baya bi zaman geçmiş bence korunma devam et çalışmalarına bi bakmışsın tekrar hamile kalmışsın çok şükür hamile kalabiliyosun bi de böyle düşün ya hiç kalamasaydın herşeyde vardır bi hayır sıkma canını aynı şey başıma glirmi demişsin bunu Allahtan başka kimse bilemez canım çoğu arkadaşımızın düşük yaşadıktan sonra sağlıklı bi hamilelik geçirdiğini duyuyoruz inşallah sende sağlıklı bi gebelik geçirirsin bu sefer.Allah yardımcın olsun kardeşim

12. 5 Eylül 2008
  13. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    15 haftalık bebek baya büyük bir bebekmiş, ben doktoruna sor derim, kii ben öyle yaptım da tekrar hamile kaldım, bence rahmini biraz daha dinlenmeye al, 5-6. aydan sonra düşün bebeği, aksi halde gebeliğin zor geçebilir, sürekli stres altında olursun ağrı yaşarsan, acaba bişey mi olacak korkusu yaşarsın sürekli, bence kendini psikolojik olarak ta hazır hissettiğn an, doktoruna da danışarak, bebeği düşün derim ben.. Allah yardımcın olsun..

14. 5 Eylül 2008
  15. ozlem24

ozlem24 henuz rutbeye daha var:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    once doktorunla konus derim ben.birkere dusunce herzaman dusecek korkusu beynine kaziniyor insanin allah yardimcin olsun benimde dustu hemde kackez?simdi tekrar deniyorum hayirlisi bakalim sormak istedigin birsey olursa ozelime yazarsin canim cok gecmis olsun.

16. 5 Eylül 2008
  17. sebeyza

sebeyza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar sağolun tesekkür ederim 6 yasında bi kızım var benim seneye okula baslıycak oyüzden ya bu ay yada seneye hamiş olmalıyım dedim e yasımda 30 korkuyorum işte
    ama ecele faydası yok elbette benim gibi gec düşük yasayan varmı kızlar siz ne kadar korundunuz

18. 5 Eylül 2008
  19. sebeyza

sebeyza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sanada geçmiş olsun sendemi gec düşük yasadın kac haftalıktı sebep bulundumu
    doktorum bana süre vermedi ne zaman istersen dedi ama kızım okula baslamadan halletmek istiyorum ama korkuyorum işte