Kızlar dövmesi olan yok mu

Konusu 'Kalıcı Dövme' forumundadır ve hevval tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

6 Ocak 2009
    Konu Sahibi : hevval
  1. hevval

hevval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    nerenizde ve ne olduğunu da merak ediyorum ama aslında ben acı konusunda bilgi almak istiyorum...

2. 6 Ocak 2009
  3. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Çok seviyorum ama mikrop kağmaktan ve acıdan korktuğum için yaptırmıyorum. Hint kınasıyla geçici dövme yaptırıyorum. Ayak bileğime.

4. 6 Ocak 2009
  5. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    Sağ omzumun arkasında ve ayak bileğimde var. Yaptırıken biraz acı duyuluyor tabi sonuçta iğneyle yapılan bişey. Bir de acı yaptırdığınız yere göre değişiyor. Benim ayak bileğimdeki az acımıştı ama arkaşdaşım ayağının üstüne doğru yaptırdı tabiri caizsse kaba olacak ama baya bi böğürdü.. Yaptıracağınız yerin temiz olmasına iğne ucunu yeni açmasına falan dikkat edin.

6. 6 Ocak 2009
  7. hevval

hevval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    benim de tenim çok hassas mikrop kapmasından da korkuyorum acı yapılan yere göre değişiyor acaba en acısız neresidir ben boynuma veya omzumun arkasına istiyorumm tabiki de ufak olucak çok cesaretli değilimdir

8. 6 Ocak 2009
  9. Serce

Serce mutlu bayramlar;D Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim kolumda güneş dövmem var 15 yaşımda abim tarafından yapılmıştı çok cahil olduğum bir dönemdi şimdiki aklım olsa yaptırmazdım a.s canın acıdımı dersen çokkk ama çokkk acıdısenağlama

10. 7 Ocak 2009
  11. nane63

nane63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde sag omzumda var esimin isminin bas harfi acimaya cok acidi ama deydi cunku esimde kople isminmi yazdirdi koluna cin,ce biz mutluyuz yaptirdigimiza birde bir kere yaptirinca aliskanlikmi oluyo ne onumuzdeki yaz bidaha yaptirmayi dusunuyoruz

12. 7 Ocak 2009
  13. bartuarda

bartuarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben yaptırmadım fakat çok yakın arkadaşıma yapılırken yanındaydım.
    o sağ koluna üst yan kısma yani melek haresi ve kanadını yaptırdı. ben yapılırken izledim arkadaşım hiç tepki vermedi,acımıyo mu dediğimde de çok az dedei hiç denilicek kadar az demişti. çok kanama yada sonrasında kabuk bağlama falanda öyle çok olmadı.
    ama acının gerçekten yaptırdığın yere ve ayrıca yaptırcağın resmin detayına göre değişir. başka bir arkadaşım baya büyük bir dövme yaptırmıştı sağ omzunun altına büyük bir dövmeydi ve çok detaylı bir oturan kanatlarını açmış çok masum yüzü olan melek kadındı. inanılmazdı bildiğin cılk yara olmuştu kanaması,kabuklanması çok ama çok kötüydü fakat ciddi anlamda çok detaylı bir resimdi. sonrasında dövmesi çok güzeldi

14. 8 Ocak 2009
  15. mermaid20

mermaid20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bu da benim dövmem sol umzumda temmuzda yaptırmıştım

16. 10 Ocak 2009
  17. bonibon

bonibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim de sol omzumda bir yunusum var... aci konusunda ise hic hissetmedim... sanki kasinir gibiydi. yapilirken kasimak istedim hep :) saniyorum aci ve hijyen yapan kisiye bagli. ben cok iyi bildigim ve güvendigim birine yaptirmistim vakti zamaninda :lepi:

18. 10 Ocak 2009
  19. HiS

HiS Guest

benim yok ama esimin dövmeleri var. koluna komple ismimi yazdi kendisi ve baska dövmeleride var cogunu kendi yapti. o acisina dayana bilyorum. sadece basta aciyor sonra alisiyorsun diyor. ama artik spreyler varmis öyle söylüyor ozaman aci falan hissetmiyormussun.