kızlar dr gitmek için geçmi kaldım??

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve HÜZÜN YAPRAKLARI tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : HÜZÜN YAPRAKLARI
  1. slm kızlar dr kontolü altında hamile kalmak istiyom bu ay ve yarın reglm bitiyo gidersem geçmi kalmış olurum? dr kontrolü altında hamile kalanınız varmı?eğer hamile kaldıysanız ne gibi tedavi gördünüz lütfen yazııııııın....

2. 4 Ağustos 2008
  3. SadeceMeyra

SadeceMeyra heyecanlı ve acemi :) Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    153
    canim ne demek istedin biraz acarmisin? nasil oluyor yani dr kontrolü altinda??

4. 4 Ağustos 2008
  5. ALMESTXIXN

ALMESTXIXN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşım,doktora adetten önce gitmelisin,çünkü adet zamanında tahlil istiyorlar,eğer bir sorun yok ve belli bir zaman geçmişse adetinin üçüncü yada beşinci günü yumurta geliştirici ilaçlar veriyorlar,yumurta gelişimini takip ediyorlar.Bunlar için geç olabilir adetten önce gitmeni tavsiye ederim.Ama sonuçta tercih senin tabiki,Allah gönlüne göre versin,herkesede nasip etsin inşallah.Hoşçakal,,,

6. 4 Ağustos 2008
  7. canım yani dr gitmek istemem şu en azından yumurtlama günümü öğrenirim ve bir muayene olmak istiyorum bir sorunum varmı die.ama bazı arkadaşlar adetten önce gidilir deniyo bskslım nasip...

8. 4 Ağustos 2008
  9. SadeceMeyra

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    153
    eger adetin biter bitmez gidersen de olur bence. önemli olan hani olurda gebe kalmissan rahimi acip bi tehlike olusmasini engellemek. ama gebe kalmaya firsat olusmadan gidersen sorun olmaz diye düsünüyorum. ben gitmistim bisey olmamisti.

10. 5 Ağustos 2008
  11. inşallh bebişlerimizi çabucak alırız kucaklarımıza.soramadım canım senin problemin varmıydı bu konuda anladığım kadarıyla çocukta istiyosun?

12. 5 Ağustos 2008
  13. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    En güzeli doktora adetin 2. günü yada 3. günü gideceksin çünkü adetliyken yapılan muaynede herşeyi daha net görüyorlar mesela en basiti antral folikül sayılıyor adetliyken sonra adetin 3. günü yapılan hormon testlerini kaçırmamış olursun.

14. 6 Ağustos 2008
  15. SadeceMeyra

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    153
    amin canim insallah. bende istiyorum yaklasik 2 yildir. ama olmuyor. tedavi oluyorum bakalim sonucu bekliyoruz. ilk zaman korunmak cok kötü biseymis. keske hic korunmasaydik diyorum simdi... 1 yil kadar korunduk okulum vardi olmasin dedik. sonrada okul bitti, bu kez esim istemedi. simdide ikimizde pismaniz tabii ki.

yeni evlenecek arkadaslar hamis olmayi düsünüyorsaniz fazla korunmayin en fazla 2-3 ay. sonra kötü oluyor böyle ugrasiyoruz iste:kızgın:

16. 6 Ağustos 2008
  17. ewt meyracım gerçektende öyle yaaa korunmayı ben tavsiye etmiyorum korunmakta ısrarda edn olursa bence erkek korunsun.sen galiba ilaç felan kullandın diilmi eğer ilaç kullandıysan 1 yıl etkisi var bıraktıktan sonra dahi olsa. ama canım bildiğm kadarıyla eşin anlayışlı ve senden sabırlı bir insan sende sabret olcak inşallh....yerimseniben

18. 7 Ağustos 2008
  19. Gulcin

Gulcin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba yanıma yoldaş buldum seni vallaha sende bendensin bende bebek istiyorum ilk olacak ve sudan çıkmış balık gibiyim ne yapacağımı bilmiyorum.benimde dr gitmem lazım reglimin 3 günü bugün.bana da reglin bitince git dediler öncemi gitmek gerekiyordu.bu ay ilk denememiz olcak yumurtlama günümü ve testleri falan öğrencem hayırlısı olur inşallah.bilinçli anne olmak çok güzel bir şey demi seni de şimdiden tebrik edrim inşallah herşey pozitif olur.ben haftaya gitcem artık dr.senide bilgilendirim ne testler yapcak baklım