Kızlar dün ameliyat oldummm

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve nilsaa tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

19 Şubat 2010
    Konu Sahibi : nilsaa
  1. nilsaa

nilsaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Dün ameliyat oldum ama bana baya kakıknış gibi geldi. bu kalkıklığı biraz düşer mi? bir de iki deliğin arasındaki direk baya geride öyle mi olması gerekiodu?

2. 19 Şubat 2010
  3. aszeynep

aszeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok geçmiş olsun öncelikle. Bence biraz bekle derim çünkü şuan çok yeni. Fotoğrafın varmı. Koyarsan yorum yapabilirz belki. yeni burnun hayırlı olsun buyrunnnnnnnnn

4. 19 Şubat 2010
  5. su.ay

su.ay bana Allah yeter Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    MERAK ETME. BEN AMELİYATTAN ÇIKNCA ANNEM AĞLAMIŞ. AMANN NASIL KALKMIŞ. FARE GİBİ OLMUŞ DİYEE.:roflol::roflol:
    SONRA İNİYOR. BEN ASLINDA KALKIK OLMASINI İSTİYORDUM.HİÇ KALKIK DEĞİL BENİMKİ. İLK ZAMAN BÖYLE OLUYR KORKMA.

ALLAH ŞİFA VERSİN.HAYIRLI OLSUN

6. 19 Şubat 2010
  7. snbjk23

snbjk23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba nilsa doktorun kimdi acaba bide bi yazinda burnunun geniş oldugnu sölemistin nasil bi ameliyat oldu ? ayrica gecmis olsun insallah sonuc istedigin gibi olur

8. 19 Şubat 2010
  9. bartingen

bartingen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewet endıse etme sonra ınıyor.burun delıklerındekı farklılıkda duzelıyor.hangı taraftan daha fazla mudahale yaptıgına baglı farklılık.benımde senınkı gıbı olmustu cok korkmustum ama sonrasında ındı.

10. 19 Şubat 2010
  11. adasu79

adasu79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim bugün 24.günüm benimde sol burun deliğim diğerine göre baya bi büyüktü ama şimdi nerdeyse aynı hiç problem yapma düzeliyo

12. 19 Şubat 2010
  13. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım o kalkıklığı hiç problem etme,çünkü alçı ile alçı çıktıktan sonraki hali öyle farklı oluyorki.hatta bandajdan çıktıktan sonraki hali bile çok farklı oluyor.benim alçılıyken burnum çokkk kalkık duruyordu.ama alçı çıkınca gördümki o kadarda kalkık değilmiş.fotolarım var topik olarak bakabilirsin.kalkıklık var ama az canım.inecek o merak etme.içinde tampon olduğu içinde öyle duruyor.

14. 19 Şubat 2010
  15. nilsaa

nilsaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çok sağolun. resmen bunalımdayım neden ameliyat oldum ki diye ağlayıp duruyorum. hadi oldum neden çok az müdahele edin demedim diye içim içimi yiyor. Benim burnum da hafif kemer vardı burun ucum genişti. daha doğrusu gülünce genişliodu. nasıl cesaret edip yattım o masaya hala aklım almıo. eski burnumu ararım die çok üzülüyrum. görünen birden kesilmiş gibi kalkık bir burun. burun sırtını oymayın diye çok tembihledim burun sırtı da oyulmadıysa bilemiyorum hayal edemiyorum. bu arada drum reha yavuzer. bu site vasıtasıyla gidip ameliyat oldum olanların hepsinin de burunları güzeldi ama bilemiyorum. benimki kötü oldu galiba:KK43:

16. 19 Şubat 2010
  17. nilsaa

nilsaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    reha hoca ameliyatları hep kapalı yapıodu o yüsden ben nasıl olur diye sormadım bile ama benim iki deliğin arasındaki direkte hafif bir kesik var. belki de o belli olmasın diye onu geriye çekmiştir. kızlar inşallah dediğiniz gibi olur yoksa ben burunla ne yaparım bilmem:KK43:

18. 19 Şubat 2010
  19. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun cnm eminim çok güzel olucaktırr