kizlar dün kürtaj oldum

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve yesim25 tarafından 9 Aralık 2008 başlatılmıştır.

9 Aralık 2008
    Konu Sahibi : yesim25
  1. yesim25

yesim25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    esimle bir umut gittik hastaneye belki atar kalbi diye ama malesef bebegim kalbi atmayinca parcalanmaya bile baslamis.cok aciydi benim icin zaten gurbetteyim hic akrabam yok birde bayramin 1. günü hastanede gecirdim.2 yasindaki oglumu arkadasa biraktim.bugun oglumun dogum günü,ona hediye alamadigim gibi en cok istedigi kardesinide karnimda tutamadim.benden kopup gitti.simdi ona melegim diyiyorum bayram günü cennete ugurladim onu acaba hissedermiki kücükte olsa ben onu cok sevmistim cokta alismistim canim yavrum acaba kime benzeyecekti kizmiydi oglanmisdi.Allah kimseye böyle aci yasatmasin cok zor.hepinizin bayrami mübarek olsun

2. 9 Aralık 2008
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım senin bi suçun yokki allah bu kadar ömür biçmiş ona sen hiç üzülme o doğmadan cennete gitti onun adına sevinmen lasım... allah dier çocuğuna uzun ve hayırlı ömürler versin

4. 9 Aralık 2008
  5. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım sanada iyi bayramlar ve çok geçmiş olsun çok üzüldüm.bende 7haftalıkken kalbi atmadığı için kürtaj oldum.hissettiklerini çok iyi anlıyorum.inşallah rabbim bir daha yaşatmaz.öpüyorum.

6. 9 Aralık 2008
  7. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım çookk geçmiş olsun kendini bu kadar harab etme allah yanındaki evladına uzun ömür versin gene olur kardeşi hiç üzülme sen sanada iyi bayramlar

8. 9 Aralık 2008
  9. haticesu

haticesu hoşgeldin prensesim Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok geçmiş olsun bende geçen bayramda yaşadım senin yaşadıklarını benimkide 14 haftalıktı benim ilk bebeğimdi halan psikolojisini yaşıyorum benimde tek merak ettiğim acaba kime benziyordu çok istedim ona kavuşmayı ama olmadı 15gün direndim kürtaj olmamak için belki kalbi atarda benden ayrılmaz diye ama olmadı rabbim daha çok seviyomuş demekki buda bir sınav öpt seni

10. 9 Aralık 2008
  11. tutku03

tutku03 canım kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım cok geçmiş lsun ALLAH ın verdiği her işte bi hayır vardır üzülme inş. tekrar hamile kalırsın en kısa zamanda

12. 9 Aralık 2008
  13. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim rabbim yar ve yardimcin olsun ya uzulme neolur rabbim ikincisini nasip eder insallah dualarimiz seninle allaha emanet ol

14. 9 Aralık 2008
  15. EU3

EU3 Guest

gecmiş olsun canım bak bıatne oglun varmış dmekkı gebelıkte bı problemın yok 2.kezde hamişolabılmısn demmkkı gebe kalamnda bı problemde yok yenıden olur canım raht ol yenıden gelecktır bebgın ama zamanı şimdi değilmişdemekkı

16. 9 Aralık 2008
  17. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    senin de bayramın mubarek olsun tatlım...çok geçmişler olsun.. rabbim bir daha yaşatmasın.. ve oğluna uzun ömürler versin inşallah......

18. 10 Aralık 2008
  19. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim yaa çok geçmiş olsun ahyatım.ama allahın taktiri buymuş ve hayırlısı demekten başka çare yok.allah bi daha aynı acıyı yaşatmasın hayatım.