Kızlar en az kaç çocuğumun olması gerekiyor tüplerimi bağlatabilmem için?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve glupglup tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : glupglup
  1. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Bilenler yazarsa sevinirim arkadaşlar. Ben ikinci kızıma hamileyim ve kısmetse doğumda tüplerimi bağlatmak istiyorum. Çünkü yaşım 34 zaten ve şimdiki kızımı hayırlısıyla doğurduktan sonra başka da bebek istemiyoruz. En az 2 mi 3 mü olması gerekiyor yada böyle bir şart var mı yok mu? Hiç bilgim yok. Beni aydınlatmanızı bekliyorum :CüvCüv:

2. 28 Şubat 2010
  3. yeldacinar35

yeldacinar35 küçük adamım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bildiğim kadarıyla senin ve eşinin isteğine göre oluyor sen istiyorsan bağlıyorlar tüplerini

4. 28 Şubat 2010
  5. UgurZ

UgurZ Annesinin fıstığı Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Evet senin ve eşinin isteğinize bağlı. Ama bana sorarsan bağlatma derim. Daha yaşın genç. Dünyanın bin türlü hali var. Geriye dönüşü çok zor çünkü.

6. 28 Şubat 2010
  7. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bi tanıdık, tüplerini bağlattıktan sonra cinsel manada tüm şevkinin kaybolduğunu söylemişti.. ve o kadar pişman ki.. hiç bir heyecan yaşamadığını vurguluyor.. bunuda göz ardı etmemek lazım glupcum.. zaten dinen de fıtratı değiştirmeye müsade yok,caiz değil.. daha doğru bir karar alacağını umuyorum senden..

8. 28 Şubat 2010
  9. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    bir doktordan tüplerin bağlanmasının uzun vadede sorunlar oluşturacağını duymuştum

10. 28 Şubat 2010
  11. çevremde hep ikinci çocuktan sonra çocuk sevgisinin arttığını ve üçüncü çocuğu istediklerini duydum...

12. 28 Şubat 2010
  13. Chocuk

Chocuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    menepoz olma yaşını düşürdüğünü söylemişlerdi, annem bu sebeple pişman olmuştu.

14. 28 Şubat 2010
  15. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Sağolun kızlar yorumlarınız için. Vazgeçtim o zaman bağlatmaktan.

16. 28 Şubat 2010
  17. nilly

nilly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tüpleri baglatmak sadece olusan yumurtanın spermle bulusmasını engellıyor, hanı cinsel ıstege ya da menapoza etkısını hıc duymadım acıkcası. ama cevremde hıc tüplerını baglatmıs insan yok, etkılerını bilemıcem iyi arastırmak lazım. benim daha ziyade tüp baglayan insanlarla diyaloğum var annemın meslegınden ötürü:) tup baglatmak arkadasların dedığı gıbı senın ve esının istegıne bakıyor ama doktorlar yası genc bayanlarda gönülsüz baglıyor. cunku ileride bır sekılde pişman olunursa gerı dönusu çok zahmetlı oluyormuş. fikrimi sorarsan da glupcum bence de erken 34 yaş bıraz daha bekle istersen aylık iğneler falan onları arastırabılırsın.. saglıklı dogumlar dılıyorum sana