Kızlar erkek giyiminde hangi tarzdan hoşlanırsınız?

Konusu 'Erkek Giyim' forumundadır ve escada35 tarafından 3 Şubat 2010 başlatılmıştır.

3 Şubat 2010
    Konu Sahibi : escada35
  1. escada35

escada35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    Öncelikle sevgiliniz, yada aradığınız sevgili adayınız nasıl giyinmeli sizce?
    yani şu şekilde giyinirse ona bir kez daha aşık olabilirim diye tabir ettiğiniz bir tarz varmı hadi herkesten alalım sırayla.. ben başlayım mesela ilk olarak!!! kaydirigubbakcemile5

günlük hayatta eşofman giyebılır üstüne beyaz renkte hoş bir kapşonlı sweet altında yine beyaz marka olan spor ayakkabılar ve ayakkabısıyla aynı markada olan spor bir şapka birde çekiciiii kızları arkasına dönüp baktırabılen o parfümü sıkmalı =)) diğer bi begendıgım şey açık renkli kotun üstüne gömlek ve gömleğin üstüne giyilmiş v yaka (pembe)olabılır kazak harika oluyor tabı bunun altına kösele ayakkabı falan gitmemek şartıyla =))

Son düzenleme: 3 Şubat 2010
  2. 13 Mayıs 2010
  3. trkn

trkn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    eşofman pekşık gelmiyo bana bence özel günlerde yada akşamları klasik tarz hoş ama gezip tozarken bi kot bi tişört yeter kaydirigubbakcemile2

4. 14 Mayıs 2010
  5. tatlicadi85

tatlicadi85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben erkekte kapişon sevmiyorum...Genel olarak yarı klasik-yarı spor karışımı tarz seviyorum ne çok klasik, ne çok spor..Mesela yazın keten pantolonlar, çok klasik olmayan gömlekler, Lacoste tişörtler, rahat deri ayakkabılar (rugan ayakkabıdan özellikle nefret ediyorum) benim hoşlandığım tarz..Bir de erkeklerin çok yaptığı klasik ceket-klasik gömlek-kravat altına spor kot pantolon giymeleri çok itici ve çirkin geliyor bana..Altı kaval üstü şişhane meselesi yani...

6. 14 Mayıs 2010
  7. kokos89

kokos89 seni bana yazmıslar Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    ne gıyerse gıysın kendınden emın dursun tasıyabılsın tabı kı genelde spor olsun isterim kendınden emın olması ve kendıne guvenmesı cok onemlı

8. 14 Mayıs 2010
  9. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    klasik boshayallersmile

10. 14 Mayıs 2010
  11. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    kumaş pantolon sevmem illa resmi olacaksa keten giysin
    keten pantolon üzerine lacoste tişört hoş oluyor açık renk kot pantolon ve üzerine gömlek hoş oluyor içine atlet giymemek şartıyla :bbo: lacostenin gömleklerine bayılıyorum normal bedende ki bir erkeğin üzerine tam oturabiliyor güzel duruyor ayakkabı olarakta yine lacostenin ayakkabıları çok hoş bide corcet corcuk tarzı ayakkabılar conversede açık renk kotların altına güzel durabiliyor

12. 9 Haziran 2010
  13. Lipgloss

Lipgloss Adige Psashe! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    açık renk kot, beyaz üzerine çizgili tercihen uzun kollu bi gömlek ve altına spor bi ayakkabı şakkıdı