kızlar erken doğum mu yoksa?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve gulen tarafından 25 Eylül 2008 başlatılmıştır.

25 Eylül 2008
    Konu Sahibi : gulen
  1. gulen

gulen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sabah karın ağrısıyla uyandım,geçer diye bekledim tabiki biraz bel ağrım da vardı.uzun sürdü şimdi geçti ama ara ara hafif geliyor.korkuyorum sizce doktoruma gideyim mi?2 gün önce gittim daha.yoksa bir sağlık ocağınaq falan gidip sorayım mı diyorum?

2. 25 Eylül 2008
  3. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    cnm sağlık ocağı yakınındaysa bence sağlıkocağına bi git bebeiğin kalp atışlarına kasılmaların varmöı diye baksınlar.doğum sancıları düzenli olur dinlenince geçmez arasını şaşmaz mesela 10dkda bir gelir.sağlık ocağındaki ebeler anlar ondan sonra drua gidersin.inşallah sorun yoktur.dualarımız seninle.biz kasım anneleri fire vermiicektik hepimiz kasımda doğurucaz göriim seni güzelim:))

4. 25 Eylül 2008
  5. ---***AppLE***---

---***AppLE***--- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım saglık ocagı yakınsa hemen gıt zaten senı hemen nst ye alırlar
    bende ole oldum akşama kadar sancı cektım artık dayanamadım doktora gıttım bırsey yokmus sukur gaz sancısıymıs belkı senınkıde oyledır en azından ıcın rahat eder bence hemen gıt

6. 25 Eylül 2008
  7. bencede saglık ocagına bi git ne olur olmaz için rahat olur en azından belki yalancı dogum sancısı falandır daha erken aslında ama yinede git derim ben