Kizlar Erken Doğum Riskim Olabilirmiş:(((((

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve u2rem tarafından 3 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : u2rem
  1. u2rem

u2rem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bu gece inanılmaz baş ağrım vardı uyyamadım tüm gece sabah minoset alıp uzandım kaltığımda başağrım geçti ama az önce iç çamaşırma bikaç damla kan geldiğini farkettim hemen doktoru aradım bebeğin hareketlerinde bi azalma hissediorsan acilen hastaneye git kalp sesini dinle dedi bende şu an bile hareketli dedim karnında sertleşme varmı diye sordu yok dedim o zaman dinlen istirahat et ama bebek hareketlerini mutlaka takip et dedi bir anormallik olursa acil hastanaye gidecem...erken doğum işareti bu dedi Allah ım çoook korktum çünkü daha 30+4 günlük:1no2:....ama bebeğimin hareketleri normal çok şükür....

2. 3 Mayıs 2008
  3. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bnm arkadasımda 28 haftalık erken doğumdan yatıo evde hicbisi yapmadan doktor sadece tuvalete gidiceksin dedi onada ..Stres yorgunluk sinir ev işi bu tür olaylardan biraz kendini kollamaya calıs cnm pek bilgim yok ama allah ins sorunsuz bi sekilde kucagına verir bebişini ...

4. 3 Mayıs 2008
  5. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım bence hemen bi doktora git.kafanda soru işaretleri kalmasın.belki doktor ilaç verecektir.yada önerilerde bulunacak.telefonda olmaz bi doktora görün.bebeğin hareketliyse iyidir ama yinede bi doktora görünmelisin.

6. 3 Mayıs 2008
  7. u2rem

u2rem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim kızlar birazdan gene de içimi rahatlatmak için kalp sesini dinlemek için gideceğim hastaneye...

8. 3 Mayıs 2008
  9. EU1

EU1 Guest

geçmiş olsun öncelikle..bence hastaneye gitmeyi ihmal etme..sonrada sürekli sırt üstü uzanıp dinlen..inşallah her şey yolunda gider.yolun fazlasını atlatmışsın az kalmış..biraz daha fazla kendine dikkat ederek sorunsuz bi şekilde hamileliğini devam ettirirsin umarım.

10. 3 Mayıs 2008
  11. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun canım yaaa.. muhakkak bi doktora görün seni daha iyi aydınlatır..
    hiç kendini yorma yat dinlen stres yapma sakın canım allahın izniyle hiç bişey olmaz dualarım seninlee
    ...Şeniz

12. 3 Mayıs 2008
  13. hafsaa

hafsaa Guest

geçmiş olsun canım ya bence hemen dr git bı gorun derım haberdar et bızı kendını yorma kafana takma hiçbirseyi ok canıım

14. 3 Mayıs 2008
  15. EU1

EU1 Guest

canım benim çok geçmiş olsun. dikkatli ol çalışma artık evinde istirahate çekil. inşallah anormal bi durum yoktur.erken doğum filan yapmazsın. doktora gittiysen eğer nasıl olduğunu merak ettim. gelince yaz mutlaka.

16. 3 Mayıs 2008
  17. fatoss58

fatoss58 üc kücük melegin Annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Gecmis olsun canim.ALLAH yardimcin olsun insallah zamaninda dogurursun canim.Dualarimiz seninle .....insallah hic birseyin yoktur.hersey yolundadir üzme kendini

18. 3 Mayıs 2008
  19. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canim Geçmiş Olsun Dikkat Et Kendinee