kızlar eşimi cok seviyprum bana cok yardımcı oluyo

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve çixgxdem-xoxzal tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

12 Ekim 2008
    Konu Sahibi : çixgxdem-xoxzal
  1. çixgxdem-xoxzal

çixgxdem-xoxzal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar nasılsınız benim bebiş hiç durmuyo sürekli aglıyo gece uykufalan kalmadısenağlama valla anemde kalıyom bakamıyom kendi basıma napacaz anlaöadım ama esim saolsun bana cok yardımcı oluyo allah razı olsun sizin bebekler duruyomu kızlar yoksa benim beiş gibi huysuzmu benim bebişdaha düzene girmedi:teselli:

2. 13 Ekim 2008
  3. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    üzülme ilk bebeğin olduğu için zor gelir biraz daha büyüsün oturmaya başlayınca önüne oyuncak koyarsın oynar daha kolay o zmaan sonra emeklemeye başlar :)

4. 13 Ekim 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Maşallah ya ne güzel, allah anali babli huzurla sağikla büyütmeyi nasip etsin.

6. 13 Ekim 2008
  7. çixgxdem-xoxzal

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol cnm ya allah razı olsun valla cok hareketli emeklemeye baslıyo yavaş yavaş ama benin cok yoruyo nasıl olucak anlamadımkafamçokkarıştıQUOTE=yaseemin;4062237]üzülme ilk bebeğin olduğu için zor gelir biraz daha büyüsün oturmaya başlayınca önüne oyuncak koyarsın oynar daha kolay o zmaan sonra emeklemeye başlar :)[/QUOTE]

8. 13 Ekim 2008
  9. çixgxdem-xoxzal

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    amin cnm saol sende bebeiş varmı?cnm

10. 13 Ekim 2008
  11. rida

rida بسم الله Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    çiğdemcim Allah huzurunuzu ve mutluluğunuzu daim etsin..benim oğlum da geceleri uyumuyor..çok yoruyor beni..eşim de bana çok yardımcı oluyor bu durumda..biraz o uyuyor, biraz ben..ama bu gece uyutamadık eşim kucağına aldı gezdirdi evin içinde biraz..uyutmuş..nasıl sevindim bilemezsin..

12. 13 Ekim 2008
  13. drydeniss

drydeniss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    çiğdem ne kadar şanslısın. burda eşi yardım etmeyen kaç kişi var bilmiyorum ama. herhalde benim adam yazdıklarımı gizli gizli okumaya başladı.. ufaktan ufaktan ev işleriyle haşır neşir olup kızına bakıyor. 3 defadır o uyutuyor kızı...

14. 13 Ekim 2008
  15. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşimde sağolsun yardımcı olur. ama oğlumun gece uykusu çok iyi maşallah.akşam 9dan sabah 9a kadar.arada bi defa uyanıp emip uyuyor.bazen 2 defa olduğu da oluyor tabi.gündüzleri az uyuduğu için iş yapmakta zorlanıyorum çünkü sürekli ilgi istiyor.yanından ayrılınca ağlıyor.. sanırım büyüdükçe daha zor olacak.çok hareketli hiç yerinde durmuyo şimdiden.

16. 13 Ekim 2008
  17. kardelennnn

kardelennnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    saolsun benim eşimde hep yardımcı bana...
    oğluşuda allaha şükür pek yormadı beni şuana kadar eh arada olacak o kadar çocuk bu sonuçta...
    gece uykusuda düzene girdi sayılır artık 9.5 tan sonra uyuyo gecede 1 defa kalkıo emmeye tekrar uyur sabahta 8.5 9 da uyuanıyo eğerki sallarsam onbuçuğa kadar uyuduğu oluyo maşallah maşallah...

18. 13 Ekim 2008
  19. Ansaneri

Ansaneri мιηιк кє&#8 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok şanslısın eşin konusunda benimde şansım kızım bazen huysuzlanır çok fazla huysuzluğu yok iyiki yok çünkü eşim sevmenin haricinde kuağına almaz al biraz tut desem eli kolu ağrıyordur