kızlar eşiniz bebeğin kalp atışlarını duyabiliyormu

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve aryener tarafından 15 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Nisan 2008
    Konu Sahibi : aryener
  1. aryener

aryener Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yakın bir arkadaşım yeni doğum yaptı.ondan duyduğum kadarıyla 10 haftalıkken eşi karnından bebeğinin sesini duyabiliyormuş.biz denedik başaramadık.sizde denesenize duyan olursa yazsın lütfen

2. 15 Nisan 2008
  3. Sakura

Sakura Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Wallahi sekerim ben kalp atıslarını surekli kafama taktıgımdan her seferinde doktoruma dinlemek uzere gidiyorum. Ve hatta en kisa zaman içinde doppler alıp kalp atıslarını gun içinde de takip etmek istedigimi soyledim dokotuma. Ama bana maalesef doppler ile bile 14 haftadan once bir sey duyamayacagımı soyledi. Zaten bu aletler cok hassas ozellikteler. Kaldı ki u/s de bile kalp atısının kacıp yakalamak için uzerine fokus yapmak gerekiyor bu nedenle 10 haftada bebegin kalpatıslarını dısradan hic bir alet yardımı olmadan duymak biraz bana guc geliyor sanki... Ekstra farklı bir durumları yoksa tabii.
    Ama duyan varsa vallahi ben buna da sararım kafayı, 12. haftaya kadar cıldırmazsam iyi...
    Herkese sevgiler

4. 24 Nisan 2008
  5. pamukum1

pamukum1 iyiki varsın meleğim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    biz gecenhafta duyduk güm güm atıyodu cok hızlı eşimde taktı hergün dinliyo şaşkın benim kalp atışımı duyuyor bazen bebiş sanıyo bi elini kalbime koyuyo mızıldan mızıldana kaldırıyo kafasını :) 9+1 di bizim kalp atışını duyduğumuzda fazla dinletmedi
    kısa dinleticem dedi sonra yeter cok dinlemeyin dedi Cok tatlı cok iyi bi doktorum var maşallah diyeyim kimseden kötü diye duymadım cok şükür herkez met ediyo

6. 30 Ocak 2010
  7. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    Konu güncelliğini yitirdiğinden yoruma kapatılmıştır.Mutlu paylaşımlar...a.s.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.