kızlar eşinizin ailesi sizden maddi destek bekliyormu

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve pink_girl tarafından 11 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Aralık 2007
    Konu Sahibi : pink_girl
  1. pink_girl

pink_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya evlendiğimizden beri sürekli bizden maddi talepleri oluyor :kızgın: artık sıkıldım bu durumdanKötü Kazen eşim itiraz etmeden hemen gönderiyor elinde ne varsa ailesidir tabiki ihtiyacları oldugu zaman yardımcı olmalı ama sürekliliği beni üzmeye başladı:çok üzgünüm:bu sebepten birbirimizi kırmaya basladıksenağlama bana akıl verin yada benimle aynı sorunu yasayanlar paylaşsınlar lütfensenağlama

2. 11 Aralık 2007
  3. samyeli34

samyeli34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    pınkcım eger aranızda problem olmaya başladıysa sorun olmaktan cıkar cunku evlılıgınız kotuye gıdecektır.senı ac bırakmıyorsa ısteklerını yapıyor ve alıyorsa varsın versın.anne babayı bakmak(hangı yonde olursa olsun) sıze daha cok kazanc getırır

4. 11 Aralık 2007
  5. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    hemde nasıl beklıyorlar anlatamam..
    ne ıyı ne de kötu gunumuzde yanımızda olmayan insanlar sadece para istemek için arıyorlar ve ben de sınır oluyorum.. yenı evlıler ihtıyaçları vardır dıye dusunen hıç yok..
    para istemek için bıle çagrı atıp bıze aratıyorlar..
    ama daha bırgun eşime yansıtmadım sınır oldugumu...
    amann offf yarama bastın yaaaa

6. 11 Aralık 2007
  7. BarbunyaPilaki

BarbunyaPilaki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Valla ne diyeyim bundan 3 sene evvel bağkur borçlarını yatırdık hatta tokilerden kendimize ve onlara ev yazıldık (Allah' tan çıkmadı yoksa o kadar taksidi nasıl öderdik bilmiyorum ) şu bir kac aya kadar ev kiralarından tut ta marketine kasapına kadar alıyorduk sırf çocuğumuza bakıyorlar diye ama bir kaç aydır vermiyoruz. Bu arada benim aileme hiç yardım etmedik. Şu da varki onun aileside biz kendi kendimize geçiniyoruz kimseye muhtaç değiliz diyorlardı yani hiç bilmiyorlardı yaptıklarımızı üstüne üstelik 2 kere araba aldık babası ne yapacak araba alıpta arabaya vereceği parayı bize versin bile dedi. Ama dediğim gibi hep biz kimseye muhtaç değiliz kimseden bir şey istemiyoruz diyorlar. Yetmezmiş gibi birinde bu konuda tartışma çıktı.Köşeye sıkışıncada biz onun ailesiyiz nasıl biz ailemize baktık oda bize bakmak zorunda diyor. İşin tuhaf yönüde kayınpederim 50 küsür yaşında ama 40 yaşlarında gösteriyor hiç bir problemi bir hastalığı yok akşama kadar evde oturuyor bir iş yapayım demiyor.
    Neyse çok başınızı ağrıttım galiba kusura bakmayın

8. 11 Aralık 2007
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    dediğin gibi eğer maddi durumunuz iyiyse tabiki destek olacaksınız,ama unutmayın ki siz de artık ayrı bir ev,ailesiniz,yani sizin de kendinize göre masraflarınız var.eşinin ailesi olayı biraz abatmış eşinde onlara yok diyememiş.bak güzelim gaha çok gençsiniz yatırımınızı çocuk olmadan yapabilirsiniz.çocuğunuz olduktan sonra çok zor.eşinle konuş ayda belli miktar gönderin ama her istediklerinde var demeyin.sakın eşin ile kötü olma ....

10. 11 Aralık 2007
  11. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    valla vaktınde benı cok sömürdüler zinetlerım gıttı eşime dedım sen verırsen bende aıleme verırım artık vermıyo
    ıhtıyacı olsa gene verecem para tutmuyo kayınpederım şuursuzca harcıyor ben neden ona yardım edeyımm

12. 11 Aralık 2007
  13. esram

esram Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşıma katılıyorum. Aynı durumda senin de ailen de zor durumda olabilirdi. Maneviyatı düşün bence. Eğer senin durumunu sarsmıyorsa bence sorun çıkarma.

14. 11 Aralık 2007
  15. ilknuray

ilknuray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dikkatimi çekti hep biz gençler biraz sorun yapıyorıuz sanki..
    yaşı olgun arkadaşlar daha anlayışlı...
    çok güzel yazmış arkadaşlar

16. 11 Aralık 2007
  17. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    yeni evli değilim ama şu 14 yıllık evliliğimde hep bizden maddi beklenti içinde oldular durumumuz çok iyi olsa yüreğim yanmaz ama bizden hep bir bekleni içindeler diğer taraftan kaynımdan bırak beklentiyi aksine devamlı ona maddi yardım ediyorlar faturalarını borçlarını ödüyorlar biz böyle bir beklenti içinde değilken bırakın biz kendi yağımızda kavruluyoruz elleşmeyin huzurumuzu bozmayın

18. 11 Aralık 2007
  19. pink_girl

pink_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim iyi niyetini anlıyorum ama sürekliliği olunca bize bir kazanc getirmiyor aksine hep bizden gidiyor....bizde yeni evliyiz kendi istikbalimiz var önümüzde daha ama gelde anlat:çok üzgünüm:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.