kızlar eşinizle boş zamanlarnızda neler yapıyosunuz?ilk günkü heycanı nsl yaşatıosun?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve XtUrkiyem tarafından 1 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : XtUrkiyem
  1. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar ben seneye evlenıcem ALLAH nasıp ederse 5yıldır bırlıkteyız aşkımız aynı sevgımız günden güne artıyor ama ben evlenınce de bunun böyle olmasını istiyorum monoton bı evlılık ıstemıyorum sızler neler yapıyosunuz boş zamanlarınızda ve ilk heycanı ilk aşkı nsl tutmaya çalısıyorsunuz bu tecrübenızı ben ve benım gıbı olan arkadaslarla paylasırsanız cok sevınırım hepınıze sımdıden tşk edrm:enbuyukkk:

2. 1 Temmuz 2008
  3. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Valla ben anlatayım istersen uzun uzun 3 yıl oluyor yaklaşık evleneli ama hala ilk günkü gibi heycan doluyum ona karşı dışarda beni almaya gelse görünce kalbim çarpmaya başlar hemen boş zamanlarımızda mutlaka birbirimize vakit ayırırız gezeriz beraber ya da ev temizleriz beraber,film izleriz,oyun oynarız,yemeğe çıkarız mesela bu çok önemli haftada mutlaka en az 1 gün dışarda yiyin ve o güne
    özel gibi davranın ya da evinde de güzel bir masa kurabilirsin ama yemekleri mutlaka beraber hazırlayın daima eşinin (birbirinizin) isteklerini sor ''akşam yemek istediğin bişey varsa onu yapayım canım,kahvaltıda ne istersin,sana masaj yapayım mı.....'' diye bunları çoğaltabilirsin birbirinizle konuşmadan gününüzü planlamayın ve mutlaka ortak kararlar almaya çalışın ve birşey isterken bunu yapmaya zorunluymuş gibi değil ya da çok istediğiniz için değil de ihtiyaç için rica eder gibi biraz böyle çocuksu (ama abartmadan) dille iste...Asla küs durma sözünüz bitene kadar birbirinizi dinleyin,bencillik yapmayın ve en önemlisi asla ondan gelecek diye bekleme küçük süprizlerle şaşırt onu ki zaten yüzündeki çocuksu ifade senide mutlu edecekdir eşini şımart oda seni şımartsın,devamlı tatlı sözle karşılık ver ve aşk sevgi sözcükleriyle seslen..
    Daha ne anlatayım valla bu kadar yeter herhalde.....

4. 1 Temmuz 2008
  5. uyguner

uyguner Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynen yemek iyi fikir,bizde 3 yıllık evliyiz özel günleride unutmamak lazım,en azından bir çiçek küçük bir hediye

6. 1 Temmuz 2008
  7. melek_ada

melek_ada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    deryacı slm çok güzel anlatmışsın.peki bana tavsiyelerin olacakmı.eğer mümkünse ana kısımda slm arkadaşlar başlığıyla derdimi bir okurmusun?

8. 1 Temmuz 2008
  9. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    Allah mutluluğunuzu daim etsin :nazar:
    ben evlendiğim ilk günkü gibiyim (1 senedir evliyim) hala eşimi evimi özlüyorum
    hala da heyecanlıyım ne yemek yapsam nasıl mutlu etsem diye
    sürekli süprizlerle dolu olmak ... özel sofra hazırlamalar mum ışığında filan.. hoş elbiseler giymeler .. sevdiğiniz sarkılarla karsılamalar dansetmeler.. :asigim:

daha yazmıyım heyecanlandım ya :roflol:

10. 1 Temmuz 2008
  11. evet ilk heycanı devam ettirmek mümkün...hafta 1 gün yada 15 de bir dışarda yemek..
    sabah onu öperek uyandırıp harika bir kah.hazırlamak..bazen işyerin eküçük notlar halinde hediyeler yollarım..cep tlf msj yazmak..ona özel elbiler alıp giymek...
    sevdiğini hissettirmek ve mutlaka söylemek...
    bazen dans ederim karşısında...ve sağ olsun karşılığını fazlasıyla sunar

12. 1 Temmuz 2008
  13. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    3 yıl daha cicim yılları,
    hele çoluk çocuğa karışın 15 yılı devirin bu heyecanlar kalır mı?

14. 1 Temmuz 2008
  15. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bende cep tel yada msn den mesajlar yollarım hersabah mutlaka uyanmasa bile öperek uyandırırım yalnızken değişik yemekler yapar yeriz film izleriz yada gezeriz bol bol çocuklar gibi eğleniriz aslında

16. 2 Temmuz 2008
  17. ladybirddaisy

ladybirddaisy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Konu tekrarı sanırım...