kızlar eskişehirde kır düğün yardım lütfen

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve gamzelim89 tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

23 Ocak 2010
    Konu Sahibi : gamzelim89
  1. gamzelim89

gamzelim89 iki erkeğine de aşık:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hanımlar eskişehirde kır düğünü gördüklerinizi tavsiyelerinizi benimle paylaşırmısınız neler önerirsiniz...yardım lütfen...:Saruboceq:a.s.

2. 2 Mart 2011
  3. duguncu

duguncu Çoklu üyelik ve reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana sorarsanız düğün salonu olarak en güzel düğün salonu... çünkü zemin kat dogayla içiçe 700 kişilik kapalı salonu açık alanı var otopark var salonda hiç direk yok herkes herkesi görüyo ferah bi salon.... kır düğünü alanı da var... gidip görmenizi tavsiye ederim gönül rahatlıgıyla düğün yapılacak bi mekan

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Nisan 2015
  4. 2 Mart 2011
  5. mutluyum52

mutluyum52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    posta bahçe var gerçekten güzel ama aynı anda birden fazla düğün yapabiliyolar onu iyi konuşman gerekiyo spnra senin kişi sayın daha azsa seni daha arkaya atıyolar ama alan olarak çok güzel. çokta ilgililer eskişehir soğugunda hemen battsniye dagıtıyolar sureklı mesrubat içecegi devam edıyor. es bahce var bıde onun kapalı alanıda buyuk yanı bı problem olursa oraya hemen tasıyolar. ama servıs posta bahcedekı gıbı duzenlı dııl ama kotude degıl. demırsporun bahcesı var bıraz susletırsen guzel olur alan cok guzel pist yukarıda falan cok hos gorunuyo ama bıraz ılgılenmek gerekır. baska bıldıgım yok :)))