Kızlar...Eşya konusunda lütfen yardım...

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve CASIO tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : CASIO
  1. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalr arkadaşlar bu siteyi sürekli okuyorum çok hoş dialoglarınız var bana da yardımcı olabileceginizi ümit ediyorum.....1,5 yıllık evliym eşyalarımın hiçbirini içime sinerek almadımm şimdide imkanım oldukça yavaş yavaş değişiklikler yapmaya başlayacagımm.ipek ten bej rengi koltuk takımım varr rengi çok kötü bi bejj ve kumaşıda berbat üzerinde beyaz dikişleri varr hiç ama hiç hoşuma gitmiyor.yüzünü değiştirirsem daha kaliteli bi kumaş ve renklee oldukça bi farklılık katabilirmiiyimmm ????nasıl olurr maddi anlamda çok pahalıya gelirmiiii.fikirlerinizi bekliyorummmm........mirmirmirmir

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Aralık 2010
  2. 10 Temmuz 2009
  3. eylulvebaris

eylulvebaris üç melek annesi ... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    valla kaplattırmayla yeni koltuk takımı nerdeyse aynıya geliyor bende oturma odamdaki krem koltuk takımımı hiç beğenmiyordum geçen sene araştırdım koltuğun modeline göre 800 tl ile 1000 tl fiyat verdiler bana bende örtü aldım 250 tlye çok canlı cıvıl cıvıl bir renk evime renk geldi valla temizlik çısındanda iyi oldu sürekli makinaya atıp yıkıyorum çok memnunum tavsiye ederim düşünürsen

4. 19 Temmuz 2009
  5. ogretmenim

ogretmenim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    yani modeli guzel ve cok kaliteli ise kaplama evi değiştirebilir ancak ben de cok pahalı diye kaplatmamiştim.yeni alinabilir o fiyata.ama eşler hemen mobilya degiştirmeyi cok dogru bulmuyorlar:)birinden kadikoyden (salipazarinin kuruldugu ara sokaklardan birinde) aldigı kılıflairn her modele uygun bir cok renk seceneği oldugunu duymustum.

6. 19 Temmuz 2009
  7. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    1.5 yılda mobilya değiştirilir mii :1shok:
    bence arkadaşında dediği gibi değişik örtülerle biblolarla değişiklik katın salonunuza ayrıca değişik duvar stickerlarından da alırsanız odanızın havası değişir.. :kahve:

8. 21 Temmuz 2009
  9. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hmmm çok saolun kızlrrrr

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.