Kızlar fikir verin lütfen

Konusu 'Ocak Anneleri' forumundadır ve Yesim83 tarafından 9 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Yesim83
  1. Yesim83

Yesim83 2 Melek Annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Kizim 6 aylik oldu artik geceleri nasil giydirecegimi bilemiyorum.
    Evimiz cok sicak terlemesin diye askili citli bady giydiriyorum. Bide ince pijama .
    Cunku bacaklari disarida kalinca terliyor ve ter uzerinde buz gibi oluyor pijamayla da cok
    sicakliyor gibi geliyor. Ay nasil giydirecegimi sasirdim bide ozellikle gece nasil
    giydiriyorsunuz.

2 gundur atesi biraz fazlalasti. Dun gece olctum 38 di bu gecede sanirim o civarda.
    2 disi cikti . Dis ates yapiyor desem disler cikmadan olur dimi? yani Defnenin 2 diside
    patladi
    Yarin dr gidecegim. Ay bide oksuruk basladi moralim cok bozuk hastami ettm acaba ?
    oooffffffff

2. 10 Temmuz 2009
  3. calemityjane

calemityjane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aslımı-beklerken bizim forma yazdım ama burayda yazayım bence çok fazla giydiriyorsun havalar 32-33 derecelerde evimiz sıcak dıyorsun hem,terletip soğursa daha çok hastalık olma riski var,ben sadece sıfır kollu badi giydiriyorum dışarı çıkmıyorsak gece gündüz böyle,gecede ince minik bi çarşaf onuda atıyo zaten,şimdi böyle giydirirsen kışın kaç kat giydirecekssin vucudu alışırsa kışın da hasta olur bence tabi en ii annesi bilir ,benim nacizane fikrim sordun söledim..inş bişi yoktur diştendir ,geçmiş olsun

Son düzenleme: 10 Temmuz 2009
  4. 10 Temmuz 2009
  5. Yesim83

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    pijamayi dunden beri giydirmiyorum sadece sifir kollu citli bady var ustunde suanda gecede boyle
    yatiracagim. seninkinin de ayaklari hafif soguk oluyor mu? su an biraz soguk ayaklari. zamanla vucut
    isiyi ayarlar mi acaba?

6. 10 Temmuz 2009
  7. calemityjane

calemityjane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizimde ayaklarımız hafif soğuk oluyo ama ben çorap giydirmiyorum sen giydir alışana kadar istersen
    kendi ayağına bAKsana oda soğuk benimki soğuk ama üşümüyorum üşüdüğü anlamına gelmeyebilir bence,dr bana eline ve burnuna bak soğuk değilse üşümüyordur demişti

8. 10 Temmuz 2009
  9. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben oğluma atlet giyindirriyorum sadece vede bezi var

10. 10 Temmuz 2009
  11. inaysa

inaysa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yeşim öncelikle dişleriniz hayırlı olsun canım çağanda hala bişey yok bekliyoruz bakalım :)
    bende gündüzleri sadece bady giydiriyorum kolsuz gece yatarken çok ince bir tulumu var onu giydiriyorum ama tulum ayaklı olduğundan çorap falan giydirmiyorum bazende kısa kollu tişört şort giydirip öle yatırıyorum o gece havanın sızaklığına göre bazen çünkü gece soğuk olabiliyor

12. 10 Temmuz 2009
  13. Yesim83

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    cvp icin tesekkurler kizlar.
    Dr a gittim bugun ust solunum yolu enf olmus. antibiyotik ve oksuruk surubu aldik
    Bir bagirisi vardi bugun ilk defa duydum oyle sesi . Dr bogazi sismis dedi.

Gunahini almak istemiyorum ama sanirim annemin yuzunden oldu. Bogazlarim agriyor demisti bize geldiginde bende cocuga fazla yaklasma opme dedim. Beni sallamadi sanirim
    ondan gecti bide kendi annem ya sinir oldum. Sonra dedi iyiyim ben . bende fazla ustelemedim oyle deyince anneye bile guvenilmiyor ya hale bak. O oksuruyor benim icim eriyor buyuk adam gibi ses cikiyor ya. BUndan sonra gitmeyi dusunmuyorum anneme
    zaten 1 hafta sonra koreye gidecegiz 9 ay yokuz. Biraz dusunceli davranmayi ogrenince tekrar gorusurum belki ay cok sinirlerim bozuk.

inci bende bugun birkac tane kisa kollu tshirt ve sort aldim onlari giydirecegim. ins biran once iyilesir kizim.
    Basak bizim kiz suan hasta oldugu icin soguk terliyor ama haklisin bende arada bacagima dokununca soguk oluyor .

14. 27 Temmuz 2009
  15. Thinkerbell

Thinkerbell Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben bady atletlerden giydiriyorum öylece yatırıyorum gece.Terleyip soğuması daha kötü.bence terleyecek şekilde giydirmemkte fayda var.

16. 1 Ağustos 2009
  17. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ben altli üstlü kisa kollu ve sortlu pijamalardan aldim onu giydiriyorum ustune de ince battaniyesiyle yatiyor aysima .sicak havalarda cok fazla giydirmemek lazim ..aslimibeklerken,hava serin olunca kollu giydir canim sicakken de kisa kollu giydir birsey olmaz ..

18. 6 Ağustos 2009
  19. deniz1634

deniz1634 oğlum abi oluyo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar valla alttan çıtçıtlı kolsuz bady leri var onları giydiriyodum 1 aydır felan şimdi ise sadece icecik atltlri var çıtçıtsız onu giydiriyorum altındada sadece bez gece üzerine incecik çarşaf atoyurm okadar... çocuklar terdende hasta olurmuş drumuz söyledi ondan çok korktum giydirmiyorum fazla ben...