kızlar fikir verir misiniz baana

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve abercrombie tarafından 22 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : abercrombie
  1. abercrombie

abercrombie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    biz yaklaşık 6 hafta önce ayrıldık.bir süredir yeniden msnde konusuyoruz denk geldikçe devamlı bişeyleri bahane edip konusuyordu.sonra yeniden görüşmek istedi haftasonu bende onca olaydan sonra bunu mu soruyorsun falan dedim.bu sefer beni suçlamaya başladı,ne desem faydası olmadı.sonra da artık kavga etmeyiz diye görşmek istemştim ne diyim flan dedi bende seni çok sevmiştim ben hala da cok seviyorum ama çok kırgınım o kadar sözünün üstüne gurursuzluk yapıp sana bir anda koşmamı mı bekliyorsun bir sözünle beni kimseyle karıştırma ben böyle yapamam dedim.o da kimle karıstıracagım ya falan diye sinirlenmeye basladı sonra tartısma uzadı,bu sefer hayatından tamamen cıkıyorum dedi ve msnden sildi.anlamıyorum neden böyle yapıyor.sonra ertesi akşam arkadasımın msninden girdim baktım serdarın en slow şarkılarını dinliyor gözüküyordu falan.sonra bende hareketli bi şarkı açtım,görünüyordu msnde.sonra şey yazdı,seni çöpe atacağım poşete yazık,bi sigara yakacak ateşe yazık yazdı serdarın yeni şarkısı.ne demek bu şimdi,nefret mi ediyor benden artık?

2. 22 Mayıs 2010
  3. Sebelaa

Sebelaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    nasıl bi dengesizliktir bu yaa bırak ne ederse etsin canım...
    kendi kaybeder...
    saygısız insanlardan nefret ederim :umursamaz:

4. 22 Mayıs 2010
  5. Sinoplu57

Sinoplu57 varsa SEN yoksa SEN... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşın kendi çapında varoş takılıyor..
    takma bence ..
    çöp poşeti markası ver .. yeter ona.

6. 22 Mayıs 2010
  7. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş geçmişte kalır.takma kafana geçmişe mazi derler

8. 22 Mayıs 2010
  9. NIKITA

NIKITA istedigin yere git, AH'IM her yerde bulur seni :D Üye

Beğenildi:
    1.748
    Ödül Puanları:
    163
    zemuszemus bencede , iyi fikir bu!

10. 23 Mayıs 2010
  11. abercrombie

abercrombie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    ya bilemiyorum ne yapmam gerektigini bir yanım boşver ne hali varsa görsün diyor bir yanım hala cok seviyor.1.5 sene cıktık az bir zaman degil benim de hatalarım var kabul ediyorum ama o kadar üzdü ki beni son dönemlerde sözleriyle.ve inanırmısınız sacma sapan sebeplerden ayrıldık hep ne yalan ne aldatma yoktu buna ragmen cok agır konusur olmuştu yani agır dedigim öyle küfür falan degil tabiki ama insan sevdigi ne söylese alınıyor ne yapmalıyım sizce hiç aramasam mı bir daha.ama cok özlüyorum.diger tarafta bnimle gorusmek isteyen biri var 1 senedir benimle ilgilenen ama hic bir sey hissedemiyorum ne yapmalıyım kafam cok karısık bu aralar karar veremiyorum

12. 23 Mayıs 2010
  13. Chitlenbik

Chitlenbik Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    88
    Biliyorum zor ama bence hiç ilgilenme... Sevgini kalbine göm. Bakarsın senden ses seda çıkmayınca o seni aramaya başlar.. Bu erkekler neden böyle bilemiyorum... İlgilenirsin poposu kalkar, ilgilenmezsin peşinden koşar kaydirigubbakcemile
    hem kendine hem ona zaman tanı...

14. 23 Mayıs 2010
  15. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Seni sevse ilişkinizi çöp posetıne koyup atmaktan bahsetmezdi, ilişkiniz bıtmıs ayrılığınızda sert seyler söylemiş seviyor gibi görünse de ardından dedikleri cok terbıyesızce. Yaptıklarından dolayı sevmedim sevgilini, çok bayağı davranmış.

16. 23 Mayıs 2010
  17. cancu

cancu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    o serdar ortaç dinlerken sende fatih ürek hadi hadiii hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yi dinle tatlım yerimseniben
    boşver gtsin 1.5 sene beraber olup ta böle şarkılarla mesajlar verilecek kadar basitleşmişse o adamdan ne köy olur ne kasaba sana :teselli:

18. 23 Mayıs 2010
  19. mel_ay

mel_ay 10.04.2011 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nefret etmesinden kaynaklanmıyo, bence hala seni kafasına takıyo erkekler böyle 'umurumda değil' gibi göstermeye bayılırlar. sen ona aynısını yap bence biliyorum zordur ama hiç takma. tıpış tıpış geldiğini görürsün...:teselli: