kızlar fikir verirmisiniz???

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve haxsxarxix kedi tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : haxsxarxix kedi
  1. haxsxarxix kedi

haxsxarxix kedi pıtırcık şurubu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama şaşırdım kaldım fikri olan varsa söylesin lütfen.
    bulaşık makinamın içi kokuyor yaklasık 3 gündür. hiç anlam veremedim ama ne koku hayvan leşi gibi çürümüş kokuyor kafamçokkarıştı çok iğrenç bir benzetme oldu ama aynen öyle kapağını açtığım gibi yüzüme vuruyor kokusu ne yapacağımı şaşırdım. sağını solunu kurcaladım birşey göremedim. acaba ne olabilir???
    bu arada bulasık yıkandıktan sonra deterjan kokuyor aradan 2 gün geçti daha mkina dolmadı bile bir açtım kapağını bardak koymak için aman yarabbidelikafaduldendelikafadulden
    fikri olan varsa söylesin lütfen gece gece aklıma taktım deli olcam bu ne koku yaaafisfisfis

2. 21 Mayıs 2009
  3. march7

march7 Guest

kapağı kapalı tutma ve bi tesisatçı çağır borulara bi baksın belki bi yaratık girmiş olabilir...yıllar önce elek. süpürgesinde böyle bi olay yaşamıştık ondan diyorum...geçmiş olsun :1hug:

4. 21 Mayıs 2009
  5. haxsxarxix kedi

haxsxarxix kedi pıtırcık şurubu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım de aklıma gelıyo ama konduramıyorum ınsallah ole bısey cıkmaz cok tiksiniyorum dusundukce. ama koku hayra alamet değil. :KK43:
    aynen de hayvan ölüsü gibi kokuyor cunku.

6. 2 Haziran 2009
  7. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bence makina bir zaman sonr aöle kokabiliyor bulaşukları sudan geçirip koyunca çok normal öle kokması bence bulaşık makina temizleyicileri alın 7-8 lira onlar en yuksek derecede yıkayın ve sonra bulaşık makinası iç olan kokulardan asın bakalım sonra nasıl olacak