kızlar fikirleriniz merak ediyorum?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve idealist_m35 tarafından 3 Nisan 2010 başlatılmıştır.

3 Nisan 2010
    Konu Sahibi : idealist_m35
  1. idealist_m35

idealist_m35 aynı ben.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 4 yıllık ilişkimi erkek arkadaşım benim yaptığım hata sebebi ile yaklaşık 1 hafta önce bitirdi ve çok kararlıydı....yalnız onun doğum gününe az bir zaman kaldı sizce kutlamalımıyım ,çekiniyorum çok karasızım?
    kendimi affettirmeye çok çalıştım ancak dinlemedi beni, bu mesajla onu tekrar kazanabilirmiyim yoksa o msjı hiç atmamalımıyım?.....:KK43:

2. 3 Nisan 2010
  3. cikcikgribi

cikcikgribi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    atmazsan içinde kalcak. canın ne yapmak istiyorsa onu yap. sen onu seviyorsun 4 senelik ilişkiden bahsediyorsun. hiçbir söz hiçbir şey için çekinmemen gerekiyor. yaş kaç çok saçma bi sorun olmuş.

4. 3 Nisan 2010
  5. idealist_m35

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten de öle atmasam içimde kalıcak biliyorum ama mesaj atıpta cvp alamamakta var biraz öfkeli bana karşı ve asla geri dönüş olmıcağını belirtti.kararsız kaldığım için sordum canım yaşım 23.

6. 3 Nisan 2010
  7. cikcikgribi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biraz olgunlaş. sevdiğin çocuk elden gidiyor. ona tüm sevgini göster. 4 senelik ilişkiden bahsediyorsun. geri döndürmesi zor olmamalı.

8. 3 Nisan 2010
  9. __mina__

__mina__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım hediyesini al bence ve içine yazılı bir kağıt koy :kedi:
    sonra kargo ile gönder ve istersen msj da yaz sana geri dönecektir
    en azından bi teşekkür mesajı atacaktır sende aylar önce hediyesini
    seçtiğini ve yollamak istediğini söylersin ve tekrar kutlarsın kaydirigubbakcemile5
    bizzat bana yapıldı bu olay hem de senin dediğin gibi bir olay olmuştu :eek:
    hem en azından ben son kez adım attım deyip pişman olmazsın ilerisi için =)

10. 3 Nisan 2010
  11. idealist_m35

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

teşekkür ederim canım onu kaybetmek istemiyorum...umarım dediğin gibi olur,şansımı yinwde denemeliyim sonuç ne olursa olsun....

12. 3 Nisan 2010
  13. cikcikgribi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    he bir de sadece doğumgünü olduğu için değil hergün ona sevgini göster. açıkcası o senin tarafından doğum gününün hatırlanmasını isteyecektir ama, senin hatırlayıp ona karşı kutlama sözlü hediyeli vs yaklaşman onun tarafından olumsuz olacaktır. sana öyle geri dönmez yani :) barışma işini doğum günü gelmeden yapmalısn. şimdiden başla :)

14. 3 Nisan 2010
  15. idealist_m35

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler minacım ahh cnm ben daha mesajı atıp atmamakta kararsızım bi de hediye kargo aman allahım cesaret istiyor biraz ..aslında süper bir fikir tepkisini ne olur bilemiyorum canım.çok kırgın bana,çok yıprandığını bensiz bir hayat istediğini dile getirdi..offf bilemiyorum...üstüne fazla düşüpte kaçırmakta istemiyorum......

16. 3 Nisan 2010
  17. __mina__

__mina__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sana nacizane fikrimi söyleyeyim sen hediye falan alsan göndersen de hemen atlamaz çünkü kızgın o yüzden o kadar seneden sonra teşekkür msjı alırsın almazsan da sen kutlarsın ve onunla eskilerden konuşma, tartışma konunuzu açmamaya bak güzelimm.. sanki kankanmış gibi konuş olur mu hani seni eskisi gibi canlı ve enerjik hissetsin bence ama onu özlediğini de hissettir.. bence 4 yıl bi takım şeyler için fedakarlık etmeye değer yeterki sakin ve soğukkanlı yaklaş olumunekankayizsmile

18. 3 Nisan 2010
  19. idealist_m35

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım nasıl gösterebilirim en son 1 hafta önce konuştuk beter haldeydim
    ağlamaktan gözlerim şişti,salya sümük vaziyet:)ikna edemedim yüzsüzlük edip hergünde aramam onu bunaltır bence bitti dedim niye anlamıyosun hala der eminim...