Kızlar fikirlerinize çok ihtiyacım var. Evlenmeye yanaşmayan sevgilimle başım dertte

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve lamia34 tarafından 30 Ekim 2009 başlatılmıştır.

30 Ekim 2009
    Konu Sahibi : lamia34
  1. lamia34

lamia34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    148
    :uhm: Merhaba arkadaşlar.2 senedir bir sevgilim var. ilişki bşladıktan 6 ay sonra ailem istemiyor sonumuz yok anlaşamayız deyip ayrıldı. (mezhep farkmız var aile bu nedenle istemiyormuş) bir kaç kez görüştük ama asla devamı gelmedi hep sonumuz yok dedi. bende bu süreçte çoğu görücü usulü bir kaç kişiyle görüştüm. bundan 2 ay önce tam biriyle söz aşamasına gelmişken tekrar karşıma çıktı. bende ciddi düşünmüyorsan hiç başlamayalım dedim. ailemi ikna edicem bana zaman ver ama sıkboğaz etme dedi. dün öğrendim ki ailesi için 10 bin ytl lik kredi çekmiş. peki biz nasıl evlenecez dedim. bir süre evlenemeyiz dedi. ailesinin durumu acil değildi (ev tadilatı) istese erteleyebilirdi. en azından yüzük takalım adı konsun dedim onada yanaşmıyor. ben evlilik istiyorum o zaman görüşmeyelim bitsin diyorum saçmalama ben seni seviyorum bir gün evlilik mutlaka seninle olacak başkasıyla evlensem öylesine olur sadece hazır değilim diyor. ama ben artık hayatımı kurmak istiyorum ya yakında 27 olucam. kaç sene daha bekleyebilirim ki. o da 29 yaşında çok erken bir yaş değil ki. ayrıl demeyin, bir kaç kez ayrılmakla tehdit ettiğim için artık kaale almıyor :) ve ben bu adamı seviyorum ya ooffffkafamçokkarıştı

2. 30 Ekim 2009
  3. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    onun yörüngesındesın yani,
    şahımız ne zamanı uygun görurse ozaman evleneceksın oyle mı... yapılacak bır sey yok

4. 30 Ekim 2009
  5. lamia34

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    148
    sağol nadya içime su serptin arkadaşım :):):)

6. 30 Ekim 2009
  7. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ayrıl demeyin mi ?
    Ne kadar saçma.
    Adam hem sizi oyalıyor hem de her istediğini yaptırıyor.
    Seviyor olabilirsiniz de hiç mi birşey görmüyorsunuz ?
    Zaten ayrılma isteğinizi kaale almıyorsa,ciddi olmayan,kararsız bir profil oluşturmuşsunuz onun gözünde veya yapınız öyle.
    Eğer ola ki kendini hazır hissederde sizinle evlenirse bu adam,yaşayacaklarınız onun istekleri doğrultusunda olacak.
    Bir gözden geçirin bence nasıl bir ilişkiye sahipsiniz.

8. 30 Ekim 2009
  9. lamia34

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    148
    ciddi olmayan değilsede kararsız bir profil oluşturmuş olabilirim. kaale almıyor derken ayrılmam ararım diyor. o arayıncada benim aklım karışıyor çünkü seviyorum

10. 30 Ekim 2009
  11. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hahaha, ama öyle, tam sözden dönmüşsün senınkı de hala düşünmelıyım falan dıyıp senı oyalayabılıyor ıstedıgınce, çocugun burcunu tahmın etmek istıyorum teraziiii zemuszemus

12. 30 Ekim 2009
  13. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ne zaman hazir hissedecekmis pasam kendisini?
    35 mi 40 mi 50 mi??
    bu isin sonu yok canim.. yarin bir gun kendi istemedigni bile ailem istemiyor dire sana yansitabilir.
    sen de beklediginle kalirsin.

14. 30 Ekim 2009
  15. lamia34

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    148
    kesin olmamakla birlikte yüzde seksen boğa burcu nadya :) çünkü annesi nisan sonu mayıs başı doğduğunu söylüyormuş ki bir çok özelliğide boğaya uyuyor.

haklısın asmin belkide ben gerçekleri göremiyorum sevdiğim için. bilmiyorum ama çok güveniyorum ona. yani yalan söylemeyeceğine bana yanlış yapmayacağına çok eminim.

16. 30 Ekim 2009
  17. helinciq

helinciq onla olmaktı isyanım! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ekonomik problemi belini büküyor kesinlikle

altında başka birşey arama arkadaşım

ve bu söylediğimden de eminim...

durumu düzelince o da isticektir..

18. 30 Ekim 2009
  19. lamia34

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    148
    helinciq ne güzel konuşuyorsun:) umarım öyledir arkadaşım. ama gerçekten evlenmek istese en azından söz yapmaya yanaşmazmıydı