kızlar fikirlerinize ihtiyacım var lütfen yardım edin

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve dilxsxad53 tarafından 12 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Kasım 2008
    Konu Sahibi : dilxsxad53
  1. dilxsxad53

dilxsxad53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Herkese merhaba benim derdim evlilik 1.5 yıldır evliyim 6 senelik bir ilişkien sonra evlendim eşimi severek evlendim ama evlendikten sora mutlu olamadım eşimi hala seviyrm ama mutlu diilim.Evlilik sorumlulukları benı çok sıkıyo çok monoton bi hayatım oldu haftaiçi işe git eve gel yemek yap tv izle haftasonu dışarı bi yerlere git yanı hep aynı bu monotonluk beni çok daraltıyo olur olmadık herşeye aglıyorum ufacık şeylerı dag gibi gözümde büyütüyorum ne yapmam gerekır kızlar hayatıma nasıl renk verirrim siz neler yapıyosunuz günlerinizi nasıl geçiriyosunuz bana yardımcı olurmusunuz

2. 12 Kasım 2008
  3. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    canim benim gozunde buyutme bu kadar
    evlilik bu herkes kendi cabasiyla guzellestirip kendi cabasiyla eglenceli yapabilir.
    tamam hafta ici calisiyosun hafta sonu biyerlere gidiyosun zaten zamanin doluymuski hafta sonuda esinle birbirine ayir vakit ne bilim yuzmeye git spor yap ben esimle hafta sonu yuzmeye gidiyorum yuruyus yapiyorum baska sehirlere gidiyorum geziyoruz yemek yiyoruz bazende birbirimizi yiyoruz kaydirigubbakcemile3 hamile oldugum icinde en cok ben yiyorum basinin etini :lepi: evlilikler hep boyle canim zamanini sen siz degerlendirebilirsiniz :)))))
    a.s.

4. 12 Kasım 2008
  5. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bence büyütme ve kafana takma olmadı bir uzmandan yardım al.burda pskloji kösesi var sanırım ord bir psıkolog arkadas var ona sorabilirsin.ama düzenlı giden bı hayatın var herkez boyle yasıyor sonuçta neden mutsuzsun anlamadığım hersey yolunda gittiiği için mi???????

6. 12 Kasım 2008
  7. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    eğer hayatın düzenli, eşinle bi probelmin de yoksa genel bi sıkıntın var demektir. psikolojik yardım alabilirsin bencede. inan ki çok faydasını görürsün.

8. 12 Kasım 2008
  9. annekuzusu

annekuzusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sana iyi gelecek elbette bir takım şeyler vardır bunları denesen hoş vakit geçirmek kafanı dağıtmak istediğin gibi olmak için mutlaka bir alternatifin vardır bak ne güzel söylüyorsun kocamı seviyorum severek evlendim diyerek bence şu an en güzel günlerin yeni evlisin tadını çıkarmaya bak senin yerinde olmak isteyen kimbilir kaç insan var bunalrı düşün kendine bu günleri zehir etme herşeyin senin elinde monotonluktan sıyrılmakta öle umarım herşey yoluna girer sevgiler.

10. 12 Kasım 2008
  11. EU1

EU1 Guest

bende 1 yıllık evliyim...sen sanırım evlilik diyince sevgili olduğunuz dönemler gibi düşündün...
    ama böyle değil tabiki...
    bence bu duruma alış
    yada evliliğini sen canlandır..
    kocalar pek bilmez böyle durumları, şimdiden hazırlıklı ol...
    evlilik bi yanıda monotonluğunun da olmasıdır....

12. 12 Kasım 2008
  13. moonxlight

moonxlight Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kendinizi bunalıma sürüklemeyin.İnanın herkesde böle .Zaten çalışıyormuşsunuz.Sıkılmaya vakit bulabiliyomusunuz ki .Uzun süreli bir birlikteliğiniz olmuş vede evlenmişsiniz.Sanırım yaşanacak herşeyi dolu dolu yaşamışsınız eşinizle.Bence hayatınızda değişiklik zamanı gelmiş.Eşinizle konuşun vede hazırsanız bebek zamanı gelmiş.Bakın o zaman başınızı kaşımaya vaktiniz olacak mı:))Bütün sıkıntılarınızı unutturacak en güzel şeydir.Mucize bir şeydir bebek ,inanılmaz bir sevgidri(.Allah herkesin evladını bağışlasın acılarını göstermesin)Mutlu huzurlu hayatlar diliyorum.

14. 12 Kasım 2008
  15. yexsxxsxim

yexsxxsxim *dışı buz içi b@l’ım* Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evlilikte yeni bir heyecan yaratmak bizim elimizde yeter ki isteyelim bazen monotonluktan sıkılıyoruz ama evlenmesek bekar kalsakta bu böyle evliliğe bağlamamak lazım ...
    değişik aktivitelerle hayatını renklendirebilirsin neye karşı sempati duyuyorsan seçim senindir canım sinema tiyatro mesela bunlar bana iyi gelen aktiviteler
    bazen inanır mısın monotonluğu bile seviyorum neyi ne zaman yapmak gerektiğini biliyorum ama dediğin gibi bazen sıkılıyorum hep aynı şey bunaldım diyorum
    canım fazla takma bu hepimizin hayatında geliyor ve geçiyor Allah hepimize sağlık huzur versin inşallah

16. 12 Kasım 2008
  17. zpoison

zpoison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende senin gibi 1 buçuk yıl oldu evleneli evet dediğin gibi monoton bir hayat ama bu genelde hep böyle oluyor birde benim eşim vardiyalı çalışıyor o hepten zor oluyo bir yerlere gidemiyoruz hafta tatilimiz bile aynı gün değil ama ben bunu farrklı zamanlarda değerlendiriyorum mesela şuan eşim 4/12 çalışıyo gece 1 de evde oluyo ben bu gece için plan yaptım gece 1 den sonra dışarıya çıkıcaz çorba içmeye bence böyle değişik alternatif şeyler yaparak hayatını renklendirebilirsin belki diceksizniz gecenin o saatinde ne işim var dışarıda ama inan çok zevkli oluyo bence deneyin

18. 12 Kasım 2008
  19. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Çalışıyor olmanız çok güzel aslında. Bu yaşadığınız durumu hafifletmenize yardımcı olur. İlk evlendiğimde de şu anda da pek böyle şeyler yaşamadım. Çünkü bekarlığımda olduğu gibi bazı akşamlar iş çıkışı arkadaşlarımla buluşuyorum. Bazen haftasonları erken buluşup kahvaltı yapıyoruz. Hayatınıza siz renk katabilirsiniz. Eşiniz ve kendiniz için haftaiçi arada bir özel birşeyler yapın. Sonuçta hayat bu. Çok da janjanlı birşey değil zaten.Her insan elinden geldiğince tutunmaya ve mutlu olmaya çalışıyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.