kızlar fikirlerinizi bekliyorum

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve nazooooo tarafından 20 Nisan 2010 başlatılmıştır.

20 Nisan 2010
    Konu Sahibi : nazooooo
  1. nazooooo

nazooooo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar aranıza yenı katıldım .bebek sahibi olmak nasıl bır duygu hamılelık zor mu hayatın tadını cıkarıpta mı bebek sahıbı olmak gerekıyor yoksa zaman farketmıyormu
    eyvahedigeldismile

2. 20 Nisan 2010
  3. c_n

c_n AŞK'sın sen... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    valla benim hamileligimin pek kolay gectigi soylenemez kanamalar vs.ama herkesin hamileligi bir gecmiyo kimisi hic hissetmiyo bile hayatina olagan seklinde devam ediyo hihoyyytyinede dunyadaki en guzel duygu helede o kucucuk melegin kalbinin pit pit attigini gormek tarif edilemez bi duygu.allah'im isteyen herkese bu duyguyu yasamayi nasip etsin insallah.bu arada zamanin onemi yok ben 2 senelik evliyim keske ilk gunden dusunseymisim neyseki rabbim cok aratmadi melegimi :ecrin_bebek:insallah saglikla kucaklarimizada almayi nasip eder a.s.

4. 20 Nisan 2010
  5. turkuaz

turkuaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inşaallah Rabb'im bizleri de bekletmez daha fazla da mis kokulumuzu kucağımıza aldığımız günleri hatta evlendiği, torun verdiği günleri görmemizi nasip eder:Saruboceq:

6. 20 Nisan 2010
  7. nazooooo

nazooooo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inş kızlar tesekkur ederım

8. 22 Nisan 2010
  9. gulll

gulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim hamileliğim çok rahat geçti. bulantı, aşerme, başdönmesi falan hiçbirşey yaşamadım. işyerinde kimyasallardan sıkıntı olur diye çekinmesem işten de ayrılmazdım. ama boya fabrikası tiner aseton kokusu bebeğime zararlı olur diye işler açılınca ben ayrıldım.şuan 27. haftamızdayız halen iyiyiz çok şükür.

zamanlama olayı konusunda biz evlendikten sonra 3. senemizde bebek yaptık bu 3 yılda herşeyi doya doya yaşadık birbirimizi iyice tanıdık, gezdik tozduk, tatillerimizi çok güzel geçirdik. evlilik önceside 2 yıllık bir birlikteliğimiz vardı. 25 yaşımda evlendim 28 yaşımda anne oluyorum :)) çevremizde hemen evlenir evlenmez bebek sahibi olan arkadaşlarımızda oldu ama sonrasında depresyonlar birbirini kovaladı. bence en iyisi önce hayatın tadını çıkartmak.

10. 22 Nisan 2010
  11. nazooooo

nazooooo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    GULL tesekkur edrım bende 6 yıldır tanıyorum eşimi evlilikte eyvahedigeldismile4 yılıma gırcem ama 3 yıldır ayrıydık bızde bu yıl yasayalım dedık ama cocukta cok ıstıyoruz Allah nasib ederse ama aklımın bır kosesıde hayatı yasamak bılmıyorum karar vermek ıcınn 2 ayım var :) Allah sanada saglıklı hayırlı evlatlar nasıb etsın