Kızlar Galenic'in Çatlak Kremini Kullanan Var Mı?

Konusu 'Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve nefti tarafından 16 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : nefti
  1. nefti

nefti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    etkisini gören varsa yazsın lütfen.ya da sizce babe ya da vichy daha mı iyidir?veya hiç uğraşmamak da seçenek olabilir tabi:1ninca:

2. 19 Ağustos 2009
  3. haggard

haggard Guest

ya bende aynı şeyi merak ediyorum bugün gittiğim bir eczane onerdi ama içerigini okuduıgumda sadece hamilelik doneminde olusmalarını engelleyici diyor...ben geçirici bişeyler arastırıyorum onleyici diil zaten daha ne onleyecek heryerin çatlak olmuş...nolur bilen kullanan varsa cevap yazsın...senağlama

4. 20 Ağustos 2009
  5. nefti

nefti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok canım onun iki çeşiti var biri hamileler için biri diğerleri için.

6. 20 Ağustos 2009
  7. haggard

haggard Guest

ya ben ya onu ya da Dr. Muradınkini dusunuyorum ama bu marka daha uygun fiyat olarak denesek mi ki?

sen napcaksın nefti?

8. 20 Ağustos 2009
  9. nefti

nefti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben önceden bikaç kutu galenic almış kullanamamıştım:pmalum 3 ay 6 ay falan diyorlar
    şimdi kalan kutulardan sürüyorum.bi düzelme olacağını da sanmıyorum ama öylesine sürüyorum işte.
    sürüldüğü anda görünümü hafifletiyor ama uzun vadede bi işe yarayacak mı bilmiyorum.

10. 21 Ağustos 2009
  11. merakliii_

merakliii_ yokki aramızda sinerji... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ben ilk defa duydummm.dr muratın kremi nedir?bende de bi krem var da işe yaramazsa die şimdiden alternatifleri bakıorumm

12. 21 Ağustos 2009
  13. EU2

EU2 Guest

benim eczacı tanıdığım vardı,eczanesinde satıyordu ve baya alanı vardı...çok methini duydum ben

14. 21 Ağustos 2009
  15. merakliii_

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    hangisini galenici mi??ben ilk duydumda hiçbişe bilmiorum hakkındaaa

16. 21 Ağustos 2009
  17. merakliii_

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148

canım bi araştırıpp bilgi edenir misin eğer geçiriosa onu da alrım valla:)

18. 21 Ağustos 2009
  19. haggard

haggard Guest

ya şu ebru şallının ürünlerini kullandıgı adam amerikda en iyi dermotolog secildi ürünleri sadece eczanede satılıyo...Dr Murad diye ararsanız nette bir sürü bisey cıkıyor turkce sitesi de var

.:: Murad - Güzelliğin Sağlıkla Buluştuğu Nokta ::.

acıkcası ben selulit ve catlak kremini bilmiyorum ama goz altı kreminden gece gunduz kremine kadar herşeyim bu adamın ürünü onların hepsinden memnunum :nazar: ama malum iste catlak zor bir durum hic bir sey ise yaramıyor diyorlar :KK43: ben bir kac eczanaeye gidip sordum işte biri gene Dr. Murad'ınkini onerdi diğeri de Gieaeracmı ne onu onerdi...

daha gezincem eczaneleri...biri de mustella onerdi ancak onu genelde hamileler kulalnıyormus benimkiler beyaz ve ileri catlak ergenlik doneminden kalma :gitme:

kızlar herhangi bir krem kullanıpta ileri catlakta etkisini goren varmı ya tamamen gecmesini gectim de bari biraz gorunu mu azalsa...bi forumda biri bi asit yazmısta benim cildim hassas valla hiç goze alamam ben asit falan...