Kizlar Gebeliği Erken Teşhis Ile Ilgili Birşey öğrendim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sule_sule_84 tarafından 19 Eylül 2007 başlatılmıştır.

19 Eylül 2007
    Konu Sahibi : sule_sule_84
  1. sule_sule_84

sule_sule_84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    KIZLAR BENDE ANNE OLMAK İSTİYORUM BU YOLDA ÇOK FAZLA ARAŞTIRMA YAPIYORUM POLİKİSTİK OVERLİYİM VE ÇATLATMA İĞNESİ OLDUM SONUÇ BEKLİYORUM. YEĞENİM HEMŞİRE GEBELİĞİ ANLAYABİLMEK İÇİN BİRŞEY BNERDİ TABİ NE KADAR KESİNDİR BİLMİYORUM SABAH KALKMADAN DAHA KASIKLARINIZI BASTIRIN VE ACIYORSA HAMİLE OLABİLİRBİŞSİN. BEN DENEDİM AMA ACIMA PEK YOK BENDE KIZLAR DUA EDİN NE OLUR HAMİŞ OLAYIM SEVGİLER ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN:eek:klava:

2. 19 Eylül 2007
  3. meralun

meralun Rabbim sana sığınırız! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    şule şule 84 ; İNŞALLAH ALLAH DUALARIMIZI KABUL EDER
    iSTEYEN HERKEZ HAMİŞ OLSUN iNŞALLAH

ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

4. 19 Eylül 2007
  5. sule_sule_84

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :çok üzgünüm:inşallah canım dualarımız kabul olsun bakalım artık ne olur şu an hamiş olayım. canım senin durumun nedir?

6. 20 Eylül 2007
  7. deryaprs

deryaprs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canim ya bu fikrin icin sagol.denemekte fayda var.cunku ben tup bebek yaptim sonucu bekliyorm.cok sabirsizlaniyorum.ikinci denemem bu.sabah dedigini deneyecegim insallah hamileyimdir.insallah isteyen herkes hamiledir.

8. 21 Eylül 2007
  9. sule_sule_84

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :teselli:pınarcığım ne oldu denedinmi? sonucu merak ettim ben deniyorum ama bende acıma yok ve çok üzülüyorum sürekli kontrol halindeyim ama birşey yok bekliyorum birbirimiz için dua edelim canım

10. 21 Eylül 2007
  11. sule_sule_84

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ikrarcığım ne kadar mutsuzum bilemezsin dünden beri ağlıyorum çünkü hamile olmadığımı düşünüyorum çünkü beni öyle olduğuma inandıracak hiçbir değişiklik yok sadece kasıklarım ağrıyor bu zaten adet belirtisi de.sizinle paylaştığım yöntemi denedim ve yine olumsuz çok korkuyorum

12. 21 Eylül 2007
  13. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım ne kadar umutsuzsun benim tanıdığım biri 4 yıl korunmadı çocukları olmuyordu biraz kilo verdi olmadı tam tüp bebek olacaktı kendiliğinden hamile kaldı allah dilerse olur sıkma canını aynı dert bendede var her ay bunalıma giriyordum şimdi rahatım olduğu zaman olsun hem herşeyde bi hayır vardır unutma alllah sana bana ve tüm isteyenlere hayırlı ve sağlıklı bebişler versin

14. 21 Eylül 2007
  15. sule_sule_84

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :çok üzgünüm:haklısınız da ne bileyim 2 gündür bende acayip bir duygu var elimde değil sürekli ağlamak istiyorum ne bileyim işte arasıra böyle olur ya inşallah hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alırız

16. 21 Eylül 2007
  17. kayra alin

kayra alin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :sm_cool:Canım, rahat olmaya kendini sürekli 'hamile miyim? ' düşüncesiyle sıkıntılara hapsetmemeye çalış.. Oyalanacağın, zevk alarak vaktini dolduracağın şeyler yapmaya çalış..:1no2: Yazdıklarını okuyunca inan ki çok üzüldüm.. Ancak yazdıklarımı mantığına sindirerek oku olur mu?yerimseniben Hamile kalabilmemiz için en önemli şey üreme organlarımızın işleyişidir; fakat onlar vücudumuzdan farklı bir ortamda çalışmıyor ki, hepsi birbirlerini tetikliyerek bizi ayakta tutuyorlar.. Sürekli hamile kalabilmek düşüncesiyle yaşayan kadınların çoğu stres yüzünden anne olamıyor. Bu düşünce beyni o yönde çalıştırıyor ve beyin de organlarımıza olumsuz komutlar gönderiyor; annelik gecikiyor.. O yüzden çiftlerin bebek sahibi olmak için üzülmeyi bırakıp, evlat edinme hazırlıklarına başladıklarında kadının gebe kaldığının bilinen bir gerçek olduğunu hep anımsamalısın..:Roflol:
    Bir arkadaşımın kardeşi uzun süre bebek sahibi olamadı, 2 kez tüp bebek girişiminde bulundular, olmadı; ama belki inanmayacaksın sonradan yelkenleri olmayacak düşüncesiyle suya indikten sonra müjdeli haber geldi..:teytey:
    a.s.Bu sayfada yeralan tüm arkadaşlara sesleniyorum: Kalbim ve dualarım sizlerle inşallah hayırlı haberlerinizi alırız, mutluluğunuzu paylaşır paylaştıkça çoğalırız..:1hug:
    Sevgiler............:KK46::KK46:

18. 21 Eylül 2007
  19. sule_sule_84

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :eek:klava:canım desteğin için sağol ne yapalım olmaz olmaz daha zaten bir tedavi görmedim sadece çatlatma iğnesi oldum ama bende iki gündür dedim ya duygu fırtınası var içim mutsuz bir neden varmı?hayır yok ama ne bileyim işte dediklerini aklımdan çıkarmayacağım sevgiler