kızlar gebelikte duygusallığa çözüm bulan varmı?yoksa başıma iş açacak.

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve demircool tarafından 5 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : demircool
  1. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ya bende olur olmaz şeylere aglamaya başladım allahım napmam lazım kızlar yaa:uhm:ankarada batıkent dalokay parkında her pazartesi trt de yayınlanan bir program oluyor.bizde gidiyoruzz eşimle.dün akşam gittik işte.oturduk program basladı.biz de bir yandan da çekirdek yiyoruz.kabuklarını da ayakgımızın dibindeki merdivene atıyoruz:1closedeyes: soonra iki kadın iki oglan delikanlı geldi.yanımıza.aşamıza oturmak için oglan çekirdek kabuklarını eliyle iteledi ve oturdu.ben başladım ağlamayasenağlama allahım ne var bunda aglanıcak :dilcikar: eşime göstermiorum tabi elimi kapatıyorum yüzüme.senağlama neyse elimi yüzümü sildim sonra eşim cantamdan su aldı içiyordu sonra bana baktı gülümsedi.tekrar bi daha baktı ve farketti sanırsam elimdeki suyu kafandan geçiririm bak ne bu yüzünün hali dedi senağlama zaten hasret şarkısı sölüyo kadın.anamı babamı özlemişim aglıyorum herşeye bide oglana agladım.desem eşime oglana agladım diye öyle değil suyu,kafamı kırar valla.neyse bende gidene kadar konuşmadım artık.az küs kaldık sonra barıştık tabee:CüvCüv: gamyoncuiremsu

2. 5 Ağustos 2008
  3. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım normal durumlar.gebelik ilerledikçe birazdaha azalıyor..

4. 5 Ağustos 2008
  5. 8tugce8

8tugce8 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    73
    bencede normal canım bendede aşırı sinir var ev halkını bıktırmak üzereyim ama elimizde değil işte yeterki bebeklerimiz ve biz sağlıklı olalım bugünlerde geçer hayırlısıyla

6. 5 Ağustos 2008
  7. EU2

EU2 Guest

nekadarlık hamilesin bilmiyorum canım ama ben ilk 4-5 ay reklamları bile izlerken hıçkıra hıçkıra ağlardım eşim hangi kanalı açacağını şaşırırdı.en oynak havalarda bile acıklı bi taraf bulurdum kendime..ama artık azaldı iyice kayboldu diyemem ama tabiki en azından reklamlara ağlamaktan vazgeçtim..:lepi: seninkide zamanla geçecektir merak etme a.s.

8. 5 Ağustos 2008
  9. demircool

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben 13+2 hamişim.ama işte ben şikayetçi degilim ama eşim kızıyor aşırı derece delaelaelaelaelae onaneyse sanki aglayan o :eek:klava:

10. 5 Ağustos 2008
  11. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

ayy kötü be demircim. ama normalmiş. çok şükür benim pek olmuyo. bitek sabah dizi izlerken çook acıklı bi sahne vardı. babasını hapise götürüyolardı kızı da ağlıyodu. ona dayanamadım bi iki damla ağladım valla.

ama genelde pek olmuyo.

12. 5 Ağustos 2008
  13. demircool

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    valla benim baya bi oluyo genelde eşime göstermemeye çalısıyorum yoksa adam kesecek beni hee.yolda yürüyen adama,metroda oturam yaşlı amcaya,otobüste oyuramayanlara,vs vs.bunlara aglanırmı allahım salağım bende valla.git kendine agla :)

14. 5 Ağustos 2008
  15. yasel

yasel utkum iiki varsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde yeni başladı herşeye sinirleniyorum herşeye ağlıyorum eşim üf dese ağlıyorum çok kötüyüm deperesyona girdim resmen psikolaga bile çıkmayı düşünüyorum