kızlar gebelıkte kac mg minoset içilir bılgısı olan varmı :( yardım lütfen acil

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve pamukprensesim_ tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

24 Mart 2010
    Konu Sahibi : pamukprensesim_
  1. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar saat gecenin 3 buçu ve ben diş ağrısından öluyorum eskıden minoset ıcınce hafıflerdı ama sımdı doktora sormadan ıcemıyorum bu saattede aramak ıstemedım gebelığım boyuncada hıc kullanmadığım ıcın kac mg ıcılır bılmıyorum bılgısı olan varmı :KK43:

2. 24 Mart 2010
  3. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    minoset plus içilmiyor diye biliyorum.. Allah şifa versin arkadaşım..

4. 24 Mart 2010
  5. misspooem

misspooem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende bir haftadır diş ağrısından ölüyorum.normal 500 mg minoset içtim iki kere çünkü dayanamayacak şiddetdeydi ve doktorum içebilirisn dedi artı diş doktorumda antibiyotik verdi.gebeliğinde bi sorun yoksa içebilrisin ama yinede kendi dokrtoruna sor derim.zaten gebelikte tek içebileceğimiz ağrı kesici minoset.çok geçmiş olsun inş geçer en yakın zamanda

6. 24 Mart 2010
  7. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    sağol canım benimtşkr ederim biraz ağladım sızlandım yıne sabrettım ıcmedım ne bılım yureğım burkuluyo ıcıceğım zaman demekkı senın kadar şiddetlı deyılmıs :) artarsa zaten ıcerım aradım doktoru yukardakı arkdasın dedığı gıbı plus yasakmıs bıze 500 mg vardı ıcebılırsın dedı ağrı devam ederse gıderım zaten hastaneye kesıldı ama sımdı tşkr ederım hepınıze