kizlar gecenin ucu ben yine ayaktayim bebeklerinizi nasil uyutuyosunuz

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve aysima81 tarafından 1 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1 Nisan 2008
    Konu Sahibi : aysima81
  1. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    selam kizlar bunlari yazarken kizim agliyo arada pispisliyorum uyumuyo ya yardimci olun kizlar ikinci cocigum uc yasinda oglumda var ama boyle sorunlar yasamadim karni tok alti kuru olunca yatardi .ay:çok üzgünüm:uykusuzluktan kafayi yiyecem kizlar bide kizim gazli cocuk surekeli gazi var dogali bir bucuk ay oldu ,uyumuyo dogru durust ne yapabilirim yardimlarinizi bekliyorum

2. 1 Nisan 2008
  3. oltu

oltu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iygeceler aysima bende uyuyamıyorum senin gibi benim bebişde yeni uyudu biz ne yapıcaz bunlarla

4. 1 Nisan 2008
  5. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ya iki cocuk annesiyimkafamçokkarıştısanki hic cocuk dogurmamis gibi oldum kizimda ya yine ufacik seye panikliyorum ne bileyim.sanirim annelik bitmeyen bi okul surekli biseyler ogreniyosun.her cocuk baska birey ve sen caresiz kaliyosun.dun kizim uyusun diye kremle karnina masaj yaptim gazi ciksin diye sonra egzersiz hareketleri yaptirdim yorulsun yine gazi ceksin diye ay denemedigim bisey kaldimi diyede merak ediyorum .bide oglus varya oda gece kalkiyo yok cisim geldi yok susadim deliricem az kaldi zonbiye dondumya.care bilen yazsin

6. 1 Nisan 2008
  7. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet bu uykusuzluga care bılen varsa ne olur yassın uykusuzluktan gozlerımmm sıstı dogru durus goremıyorum yaaaaaaa

8. 1 Nisan 2008
  9. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Ohoooooo daha dur bakalım ben 2 sene uyumadım tatlım..

2 seneeeeeeeee, 8 aylığa kadar saat başı ayaktaydım, kafayı yiyordum karnı tok, altı temiz ama saat başı uyanıyor diye.
    1 yaşından 2 yaşına kadar da 1,5-2 saat arayla uyandı hep.

Derdim ki; Allahım ben ne zaman deliksiz bir uyku çekicem?

2 yasından sonra uyanmadı neyse ki..Çocuktan çocuğa değişir, huy bu huy...

10. 1 Nisan 2008
  11. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben dogum yapalı 2 ay oldu ve benımde oglum uyumuyordu sımdı her aksam yatmadan once banyo yaptırıyorum karnını doyurup yatırıyorum hemen kendımde yetıyorum en az 3 saat garantııı hem sıcak su bebegım ganınada ıyı gelıyo rahatlatıp yumsatıyo
    valla ben banyo yaptırdıgımda bebegım memede uyuya kalıyo maksam 12de mesela yattı gece 4,5 kalkıyo bence bı dene :kahve:

12. 1 Nisan 2008
  13. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kafamçokkarıştıgeceleri bazuen inan goz kapaklarimizi acamiyorum cocugu goremiyorum uykusuzluktan yeminle once ellerimle goz kapaklarimi yukariya cekip gozlerimi acmaya caliyorum ay halimiz ne olucak

14. 1 Nisan 2008
  15. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    eyvahhkafamçokkarıştısenağlamaisimiz var desene ya allahim acisinda uyusunlarya ya benim bide uc yasinda oglusum var halim nice olur kizlar yontemlerinizi bekliyorum.bu arada allah sabir vermis guzelim neler cekmisin amann

16. 1 Nisan 2008
  17. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    dedigini bi deneyim guzelim ama bizim kaloferler gece 11 de kapatiliyo bebeyimi uyutmeyim cok korkuyorum bu arada kis bebekleride zormusya ben oglumu tenmuzda dogurdum disarsi sicacik 35 derece sicak oooo hergun iki kere dus gunde gece misil misil yatar tum gun gecdirirdim simdi kisitliyim

18. 1 Nisan 2008
  19. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    canım hergün aynı saatte yatır yatmadan önce rutin şeyler belirle
    mesela 10 da başlayın hazırlıklara bed time masaj yagı ile banyo yaptır emzir gazını cıkar 11 gibi filan uyumuş olur
    iyi beslenir ve sıkıntısı olmazssa sabaha kadar da uyuyabilir
    yalnız gündüz cok fazla uyuyan bebek gece uyumuyor söyleyim benim kızım gündüzleri pek uyumuyor aksam 8 den sonrada hiç uyumuyor
    bu yüzden yoruluyor 11 de mutlaka uyumuş oluyor sabah ta 5 bucuk yada altıda uyanıyor