Kızlar gelınlıgım

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve mxixz mxixz tarafından 1 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1 Ekim 2008
    Konu Sahibi : mxixz mxixz
  1. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar son 4 gun bılıyorsunuz hafta sonu dugunum var resımlerını cektım gelınlıgımı gıyen kardesım gelınlık cok kotu cıkmıs fotosu cok basıt cıkmıs ama normalde hıc ole deıl resımlerı gorunce sok oldum ama guzel cok zarıf umarım begenırsınız

arkası sıkmalı kuruklu kardes zayıf oldugundan ona oturmadı pek belı fılan askı kısmı muhtesem ama resımde nedense basıt durmus herkes gelınlıkden cok askısı begendıııııı :)

2. 1 Ekim 2008
  3. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar sıze tafsıye ıyı bır yerde saklayın dugun gunune kadar kımseyede gıydırmeyın benım valla sankıı gıyılmıs gıbı gıt gel oraya buraya eskıdı pulları dokulmus ne kadar uzuldum bır bılsenız

4. 1 Ekim 2008
  5. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG][/IMG]

ıste kızlar buna benzetmeye calıstık alt kısım tıpa tıp aynı moncukları kurugu sadelıgı ay bırde cantası var aynısından dıkıldı ama ust kısımdakı askı kısmı farklı bıraz

tek pısmanlık duydugum sey su moncuk ıslemelerı cok sade olmus barı orda bıraz hava katacak seyler yaptırsaydım ondada tecrubesızlık ıste yardım eden kımsede yoktu ama cok sukur gıyılmeyecek kadar kotu deıl

6. 1 Ekim 2008
  7. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG][​IMG]

aradakı 7 farkı bulun bakalım :)

8. 1 Ekim 2008
  9. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
  10. 1 Ekim 2008
  11. fmk

fmk EMANETIYLE TACLANDIRDI... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canimmmm hayirli olsun
    gelinligin güzel!
    Gelinlik senin ölcülerine göre dikildi kardesine oturmaz ve gelinlik kendini gösteremez
    ama yinede hos. Senin üstünde daha da anlmali ve güzel olur!
    Etek kismi baya benzetmisler üst kisimda gördügüm kadar sag tarafta yan da büzgü edilmis olmasi gerek olan yer gögüsün altinda bitiyor benim ilgimi ceken bu oldu. Ama gelinligine görünce sevindim :-) ilk yorum da benden geli. kizlar devamini bekliyoruz..

12. 1 Ekim 2008
  13. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    evet cnm haklısın orayaı demeyı unuttum orayaı dogru ole yapamamıslar bende gorunce soledım ama neymıs resımdekı kız zayıfmısta oyuzden onun orasına gelıomusta fılanda fılan salladı ıste aptal kadın sen neden dıretmedın dıye soracak olursanız benım kafamdakı gelınlık sadece tek askı ben askısı tek olsun baska hıc bır yerını dert etmıyecem dedım gelınlık alırkan nıyese tek askı takıntım var

14. 1 Ekim 2008
  15. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    evet cnm haklısın orayaı demeyı unuttum orayaı dogru ole yapamamıslar bende gorunce soledım ama neymıs resımdekı kız zayıfmısta oyuzden onun orasına gelıomusta fılanda fılan salladı ıste aptal kadın sen neden dıretmedın dıye soracak olursanız benım kafamdakı gelınlık sadece tek askı ben askısı tek olsun baska hıc bır yerını dert etmıyecem dedım gelınlık alırkan nıyese tek askı takıntım var

16. 1 Ekim 2008
  17. whiterose

whiterose Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım oldukça iyi benzetmişler.a.saskıda gerçekten süper olmuş.ama eminim senin üstünde daha güzel durur.yerimsenibendüğün fotolarınıda bekliyoruzhihoyyyt

18. 1 Ekim 2008
  19. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    eklıyecem cnm saol Şeniz