kızlar gelinlik seçemiyorum yardım edermisiniz

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve confidence tarafından 23 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : confidence
  1. confidence

confidence Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ili gelinlik arasında kaldım yardım edermisiniz lütfen.gelinliğin birini ekledim diğerininde linkini verdim ama hata mesajı verdi o yüzden adresi yazcam bakarsanız sevinirim
    qadin-dunyasi.sitecity.ru/album_1710073218.phtml?pix=6[/url]

Ekli Dosyalar:

2. 23 Mayıs 2010
  3. eesra

eesra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ikiside birbirine benziyor canım ama sanırım bu daha hoş...

4. 23 Mayıs 2010
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bence gelinlik trasparan olmamalııı aşırı açık olmamalıı..gelin dedigin sadeligi masumiyeti simgeler..iki modelde transparan ve aşırı gögüs dekolteli..şahsen ikisinide giymesdim ben:)

6. 23 Mayıs 2010
  7. Tripliii

Tripliii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Çok hoş cnm benimde buna benziyordu sadece belde oturup ondan sonra aşağısı kabarıyordu. Yani benim basen kısmıda dardı. Balık gibi olmuştum. Göbek ve basen olmayanlar için doğru seçim btn gözler üzerinde olucak. Mutluluklar.

8. 23 Mayıs 2010
  9. confidence

confidence Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederm kızlar. bende transparan istemiyorum zaten içine bi kat daha kumaş diktirmeyi düşünüyorum göğüs dekolteside o açatal olan kısmı kapalı olacak ama model kalçadan aşağıya kabarık olsun istiyorum sizce olurmu?

10. 23 Mayıs 2010
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    :lepi:işte ozman olur tatlımm :)ne aşırı kabarık olsun etegi nede çok sönük ortası güzle bence:)balon gibi kocaman etekleri sevmiyorummm:)

12. 23 Mayıs 2010
  13. confidence

confidence Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah izmirde diktirebileceğim güzel bi modaevi bulabilirim kızlar çok saolun yorumlarınız için aslında bu sene kabarık gelinlik moda değim ama proviasın gelilnlikleride süper hele beğendiğim bi model var eğer nişan evde olmazsa bunun rengini değiştirip nişanlık yapcam eklimde görün fikkir verin kızlar ikinci resim bahsettiğim nişanlk yapmak istedğim gelinlik ilk resimde nişanlığın rengininde kullanmak istediğim kumaştan yapılmış bi elbise

Ekli Dosyalar:

14. 23 Mayıs 2010
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    nişanlık için gayet güzel seçim cnmmm rengide modeli de çok güzel..yalnız şunu demek istiyorum ben yaklaşık 1 sene neten tüm begendigim modelleri flaşhııma kaydettim her gittigim gelinlikcide benzerlerini denedim ve hiç güzel olmadııı..aklımda olmayan bi modeli aldım:)çünkü en iyi o yakıştı:)sende dene bence her gelinlikçilerin otaraflara gittiginde bi kaç model dene derim öyle daha iyi oluyor:)

16. 23 Mayıs 2010
  17. confidence

confidence Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim canım bişey daha sorcam nişanı salonda değilde evde yaparsak yada bi kafe yada baraeğlenmeye gidersek yinede olurmu bu nişanlık?

18. 23 Mayıs 2010
  19. SueBelize

SueBelize Su Beliz'im.. Mucizem..! Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    vallaha ilk resimdende süper nişanlık olurmuş :)))
    ama dediğin şekildede güzel olur... bende izmirliyim eğer değişik güzel modeller görmek istersen sana harika gelinlikleri olan iki yer söyleyebilirim...... fakat benim nacizane şöyle bir fikrim varki ilk başta gösterdiğin model çok güzel ama gelinlik biraz kapalı biraz masumiyeti simgeleyici şekilde olmalı diye düşünüyorum..... transparan modelleri gelinlikle çok bağdaştıramıyorum ne yazıkki.....