kızlar geri sayım başladı.hadi paylaşalım sıkıntılarımızı (37. hafta)

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve burcuavcxix tarafından 18 Ocak 2008 başlatılmıştır.

18 Ocak 2008
    Konu Sahibi : burcuavcxix
  1. burcuavcxix

burcuavcxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba arkadaşlar.size sık sık yazamıyorum.evimde pc yok.anneme geldikçe yazmaya çalışıyorum.bugün doktordaki son kontrolümüze gittik.artık haftalık çağırdı hastaneye.nstye giricekmişiz.şuan 37. hafta bitti sayılır.bebeğimin kilosu 2.90 gr.3 hafta kaldı.3 kilo olucak sanırım.herşey yolunda şimdilik.doktorumuz normal doğum olucağını söylüyor.son anda bir terslik olmazsa tabii.bende allahın izniyle normal istiyordum zaten.hayırlısı olsun hepimiz için.:teytey:

2. 18 Ocak 2008
  3. burcuavcxix

burcuavcxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    amin sudem-1 inşallah sen nerde doğum yapıcaksın.bursadasın diğmi?

4. 18 Ocak 2008
  5. sherry456

sherry456 Guest

doğum hikayelerinizide mutlaka bekliyoruz.allah bir avazda kurtarsın.

6. 18 Ocak 2008
  7. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    :KK46:bende 36 hafta iki gunluk hamileyim.geri sayim basladi evet simdiden dogum oncesi sansilar basladi .yururken dikilip kaliyorum bazen.kizlar simdiden korkmaya basladim.allah sag saglim hepimizi kurtarsin sag saglimde bebislerimizi elimize almayi nasip etsin insallaha.s.:nazar:

8. 18 Ocak 2008
  9. zoyo

zoyo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar... bende 31+5 haftalı hamileyim... normal doğum taraftarıyım... inşallah bir aksilik olmaz diye dua ediyorum.... korku değil ama merak ve heyecanım bolca var.... bence korkmamamız gerekiyor... çünkü korkumuz sancıyı artırır... ve de düşünsenize o kadar korkulacak birşey olsaydı kadınlar bir bebekten sonra 2-3-4 diye devam ederlermiydi:)) anne olmak müthiş bir duygu bunu şimdiden hissedebiliyoruz... ve ben ne kadar sancım olursa olsun herkesten önce bebeğimi görebilmek için katlanmak istiyorum.... düşünsenize çıktığı anda onu görebileceğiz:)) ama sezeryanda ayılana kadar bebeğim benden uzakta ağlıyacak... ve ayıldığımdada pestil gibi olacağım.... o yüzden normal doğum istiyorum.... inşallah bir aksilik olmaz ve hepimiz normal yollardan bir avazda minişlerimize kavuşuruz.... kocaman sevgiler hepinize.....:teytey::dance:a.s.

10. 19 Ocak 2008
  11. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    simdiden bebeyini ve seni kutluyorum guzelim insallahlah hersey cok kolay ve cabuk olur.allah yureyine gore versin .sag saglim bebeyini koklamayi nasip etsin allah ,ikinizide cok optum dualarimiz sizinleŞeniz

12. 20 Ocak 2008
  13. kardelen18

kardelen18 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    361
    Ödül Puanları:
    153
    ay canım benim ALLAH hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşalllahh kilosuda iyiymiş bebeğinin

14. 21 Ocak 2008
  15. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah