kızlar gittigidiyor.comdan sakın birşey almayın.. yazdıklarımı okuyun!

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve gülbeşeker_66 tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : gülbeşeker_66
  1. :eek:klava: bakın vallahi kızlar o giitigidiyor.comdan alışveriş yapmayınn hele hele de tvshop_medikal adlı satıcıdan sakın birşey almayınn adam benim kartımdan ürünümün parasını aldı ama ürünümü yollamadı! ürüüüne otamatik onay vermıiş bide site yönetimi teslim aldım gibi gözüküyor sakın o siteden ve o satıcıdan bir şey almayın birde masterpcie die bisatıcıdan freshlook lens aldımm 3aylıklens sözde üçüncü gün kabında yırtılmış buldum sakın ordan birşey almayın güvenilir alışveriş yazıyor ama tamamen yalan site ve satıcılar dolandırıcı belki aldığınız bir kaç üründe sorun çıkmamış olabilir ama çıkmıycak diye birşey yok ben yaşadım ve dolandırılmak çok kötü bir şey...

2. 22 Temmuz 2008
  3. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben aldım çok memnun kaldım canım.satan kişinin profilin ve kullanıcı yorumlarını okumadan birsey almayacaksın.güvenilir olması gerekıyor orda olumlu yada olumsuz yazılar oluyor ben arastırdım aldım.ve 2 gün içinde geldi.satan kişiye göre değişir sanada geçmiş olsun...

4. 22 Temmuz 2008
  5. sedakanmaz

sedakanmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende geçen seneden beri gittigidiyordan alış veriş yapıyorum. şu güne kadar hiçbir sorun yaşamadım. hatta ürün gelmeden onay verdiğimde oldu ama problem olmadı. sana kötü satıcılar denk gelmiş. bencede bundan sonra ürün alacağın profillerini incelemelisin. gerçekten geçmiş olsun... bu arada sadece satıcının profilini incelemen yeterli değil, ürünü de ayrıca incelemelisin başka sitelerdeki yorumlarına ve kullanılabilirliğine bakmalısın. ozaman çok da fazla sorun yaşayacağını sanmıyorum.

6. 22 Temmuz 2008
  7. EU1

EU1 Guest

canım ben 3 kere alışveriş yaptım 3ünde de çok şükür problem çıkmadı.erkek arkadaşımda sürekli elektronik şeyler alır gittigidiyordan onda da çıkmadı.fisfisfis ama önemli olan satıcı. almadan önce satıcıya verilen yorumlara baktın mı? ben onları inceliyorum öncelikle, kötü bir yorum varsa siliyorum o satıcıyı.Çok üzgünüm çoook gittigidiyorun sen onaylamadan parayı aktarmaması gerek ama nasıl yaptılar ki öyle birşey.:1shok: satıcıyla mesajlaştın mı ne dedi sana? paylaştığın için teşekkürler canım satıcıyı, bizde dikkatli olalım Şeniz

8. 22 Temmuz 2008
  9. dilber1982

dilber1982 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende gg den hem alışveriş hem satış yapıyorum ama şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım.alışveriş yapmadan önce mutlaka satıcının profili incelenip hakkında yazılan yorumlar okunmalı.

10. 24 Temmuz 2008
  11. burser.16

burser.16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok haklısın cnm benim de bazı arkadaşlarım oralardan alışveriş yapıyorlar ve her defasında bir aksilik oluyor örn : bir ürünün rengini mavi istiyor pembe geliyor ...

12. 24 Temmuz 2008
  13. -deniz-

-deniz- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    108
    bende bi çok kez ürün aldım ya da sattım ama sadece bi kez sahte ürün yolladılar o da ilk başladığım zanmandı acemelik işte profiline bakmamıştım sen almadan nası onay verebiliyorlar anlamadım doğrusu:S

14. 24 Temmuz 2008
  15. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    canım anlıyorumm yanlız ilk anlattığında senin yanlışın olmuş kusura bakma. 1.si eğer ürün eline 3 iş günü içinde geçmediyse destek hattından operatörlere bildirmen gerekiyor. sen bildirdiğinde kesinlikle ve kesinlikle ödeme yapılmıyor satıcıya yerimseniben hemen engelliyorlar. eğer kargo bilgisi girdi falan dersen ben öncelikle kargo şirketinin sayfasından numarasıyla inceliyorum gerçekden vermişmi nerde diye takibini yapıyorum eğer yoksa öyle bir numara hemen destek hattına bildiriyorum ve onlar satıcıdan dığru kargo bilgisini girmelerini istiyor. yerimseniben
    ben yıllardır ggden alışveriş yapıyorum ve asla sorun yaşamadım. nasıl olduğuna gelince. öncelikle satıcının rofil sayfasına ve aldığı yorumlara bakıyorum. eğer olunsuzlar fazlaysa asla alışveriş yapmıyorum. ayrıcaaa ürün satın almadan önce satıcıya mesaj yollayıp bilgi ediniyorum. herşey tamam diyelim ürün eline geçti ama ayıplı. onay vermiyorsun ve hile rapor ediyorsun direk ödeme onayı durduruluyor. aynen geldiği gibi yolluyorsun iade almak zorunda almama gibi bir lüksü yok jeyyar ayrıca satıcının girdiği kargo bilgilerinden, senin eline geçmediği ve adına bir gönderim olamadığını kargo şirketinden araştırma yapmalarını gg yetkililerine söyle zaten araştırma sonucunda haklı olduğun ortaya çıkacaktır. sakın bırakma peşini. daha öncede bir arkadaş benzer problem yaşamıştı ve böylelikde halledildi. çünkü kargo şirketinden direk kanıtladı jeyyar

bak burdan yardım alabilirsin

http://www.gittigidiyor.com/yardim/takip2/index.php?js=1

burdada bahsettiğim açıklamalar aynen mevcut zaten a.s.

http://www.gittigidiyor.com/main/static/sifir_risk_sss.php

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Temmuz 2008
  16. 24 Temmuz 2008
  17. NinjaTosbaa

NinjaTosbaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    dediğin yerden bende alışveriş yapıyorum ama nasıl öyle bi sorun yaşadın anlamadım..
    zaten güvenli alısveris diye bişey var.sen parayı gittigidiyorun ortak havuzuna yatırıyorsun, ürün eline geldiğinde kontrol ediyorsun.
    üründe bir sorun yoksa ürünü aldım diye onaylayıp o havuzdaki paran satıcıya ulaşıyor...ben şahsen hiç sorun yaşamadım çokta memnunum

18. 24 Temmuz 2008
  19. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    siteden ziyade satıcıyla ilgili sorununuz..
    biraz gözü açık olmak gerek..
    profilini inceleyin,yorumları inceleyin..
    yeni mi eski bir satıcı mı inceleyin..
    ürünün fiyatıyla kalitesi arasında uçurum var mı bakın..
    bazen 200 ytllik parfümler 25 ytl oluyor..
    eee bellii ki sahte,bunu anlamak güç değil!

ben seviyorum o siteyi..
    erkek arkadaşım alışveriş yapar hiç problem yaşamadı..