Kızlar göbeğim aşağıya inmiş erken doğumun habercisi dediler

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve ilkyas tarafından 18 Nisan 2008 başlatılmıştır.

18 Nisan 2008
    Konu Sahibi : ilkyas
  1. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar merhaba göbeğimin aşağıya indiğini erken doğumun habercisi olduğunu söyleyenler oldu bilgisi olan varmı yardımcı olur musunuz

2. 18 Nisan 2008
  3. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım merhaba kimi yukarıda kimi aşağıda taşır bebeğini bu gayet normal vucud ve rahim ile alakalı aşağıya inme olayına gelince doğuma yakın bebek doğum kanalına girer ve anne karnın üst kısmında bir rahatlama hisseder sık nefes alıp verme düzelir çiğerler rahatladığı için bununla beraber aşağıda bir baskı hissi sık Wc gitme ve bacaklardaki sinirlerde uyuşma vajinal akıntıda göze görünür bir artış bunlardır belirtisi yani öyle karşıdan bakıp aaa senin göbeğin aşağı inmiş yok böyle birsey ya bunu ancak sen hissedebilirsin birde doktorun tabiiki böyle söyleyenlerin yanından uzaklaş canım çok kızıyorum böyle ,insanlara moral bozmaktan başka işleri yok sen içini ferah tut ama genede içim rahat değil dersen doktoruna danış derimi ben korkma canım Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah öpüyorum kenide iyi baka.s.

4. 18 Nisan 2008
  5. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sana diger sayfada da yazdım canım korkma degil her göbegi aşagı inen erken dogursa oho yani öyle bişe olabilirmi bende bebegimi aşagıda taşıyorum doktorda dogum kanalına girmiş dedi normal yani endişelenmene gerek yok benim karnım mesela hic yukarı dogru büyümedi hep aşagı dogru büyüdü halada öyle

6. 18 Nisan 2008
  7. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    insanlar felaket tellalı gibi...sakın streslenme, kulakta asma...doktorun bunu sana söyler zaten...semrasında dediği gibi erken doğumun bir sürü belirtisi var...öyle karsıdan göbege bakmakla anlaşılır mı bu....iyi dusun iyi olsun...inşallah hepimizde normal doğum tarihlerimizde meleklerimize kavusacağız...

8. 18 Nisan 2008
  9. minik kuslarim

minik kuslarim CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    yercekımındendır o yercekımındendırrr:)))))))
    yok canım yaaa.her ınsanın yapısı farklıdır.ınecek tabı hem.o kadar yukun var:)))))
    sen boyle seylerı takıp canını sıkma.benım gobek yerındeydı de noldu.ılk kızım erkenden dogdu:)))
    sen hamılıgının tadını cıkar.herkesın bır lafı oluyor her konuda.:))))))
    hele bırde ılk bebegınse yandın.her adımına bılmısler konusuyor:))))))
    a.s.a.s.

10. 18 Nisan 2008
  11. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ooooo herkesin dedigini dinlersek biz yandik anacim yahu
    korkma orasini anca rabbimiz allah bilir
    o diyenleri de dinleme herkesinki fakrli
    benim gobegimde asagida hep hepde ole oldu ama oglumda ole degildi ama kiizimda ole korkma

12. 18 Nisan 2008
  13. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım her söylenene kulak asma..
    saçma sapan şeyler söyleyenlerde olmuyo değil
    insanın moralini bozuyolar...
    allahın izniyle hiç bişey olmaz sen kafana takma şekerim

14. 18 Nisan 2008
  15. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canim Bana Da öyle Diyolar Benim Hiç Yukari çikmadiki Diyorum Hep Böyleydi.allaha şükür Bugün Doktora Gittim Gayet Iyi Dedi Erken Doğum Riskin Yok Dedi.ama Benim Yaramaz Ters Dönmüş Poposu Kanaldaymiş Ama Doktor Son Ana Kadar Döne Bilir Dedi.halbu Ki Benim Oğlum Hep Kanaldaydi.ama şimdi Ters Dönmüş Inşallah Düzelir Ben Normal Doğum Istiyoruuummm

16. 18 Nisan 2008
  17. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    SAĞOL CANIM BENİM HAKKATEN HAKLISIN BENİM GÖBEK YUKARDA DURUYORMUŞ AŞAĞIYA İNMİŞ FALAN ÜZÜLDÜM HAKKATEN SAĞOL DESTEĞİN İÇİN BENDE ÇOOK ÖPTÜMMMM:) CANIM BENİM

18. 18 Nisan 2008
  19. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar sağolun ama benim göbek öne doğruydu bende şaşırdım şimdi doktorumda pazartesiyi bekle dedi bekliycem göbek de aşağıya inince stres yaptım belkide o yüzden kasıklarıma çok fazla ağrı girdi sağolun kızlar ya iyiki hepiniz varsınız canlarım benim:)) hepiniz sağolun emiiii..