Kizlar Gobisleriniz Ne Zaman Yirtilmaya Basladi

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU1 tarafından 10 Aralık 2007 başlatılmıştır.

10 Aralık 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kizlar gobislerinizde yirtiklar ne zaman olusmaya basladi yani kacinci ayda.Benim gobis biraz buyuk 6 aylik gibi duruyorum o yuzden cok yirtigim olmasindan korkuyorum.Simdilik yok yirtik falan ama korkuyorum ne zaman baslar yirtilmaya.Bu arada hergun badem yagida suruyorum yani.Sizin nasil oldu??

2. 10 Aralık 2007
  3. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim badem yagi killnma yapiyormus diye duydum kakao yagida cok iyiymis!!

4. 10 Aralık 2007
  5. EU1

EU1 Guest

Ay demeee bende diyom niye karnim tuylendi kafamçokkarıştı demek badem yagindan.Hay allah ne yapsamki simdi.Kakao yagina bakiyim onu alayim olmazsa.

Sen nasilsin mehaycim kontrolun ne zaman canim?

6. 10 Aralık 2007
  7. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Ben çok dikkat etmeme rağmen iki hafta önce göbekle kasık arasında ufak ufak çatlaklar oluştu bence bu tamamen cilt yapısı ile ilgili cilt çatlamaya müsait ise ne yaparsan yap ne sürersen sür çatlıyor:KK43:(

8. 10 Aralık 2007
  9. EU1

EU1 Guest

sukoscum zaten doktorlarda diyo eger cilt yapisi hassas ise 1 ton badem yagi sur gene yirtilirmis.Ama iste basima ne zaman gelicek onu bileyim istiyorum.Yani kacinci aylarda baslar diye.Yoksa kacinilmiz son bence hepimiz icin :) ama olsun bebeklerimiz icin deger demi yaaa

10. 10 Aralık 2007
  11. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim ikinci hamileliğim ve çok hassas bir cildim var çok kuru ama allaha şükür şimdilik çatlağım yok umarım sizde de olmaz, her banyodan sonra bebe yağı arada da yağlı krem kullanıyorum iyi geliyor

12. 10 Aralık 2007
  13. EU1

EU1 Guest

Abla masallah hem cildin hassas hemde ikinci cocuk ama yirtik yok ne guzel valla.Umarim bendede cok yirtik olmaz dikkat ediyorum ama bakalim.

14. 10 Aralık 2007
  15. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ayy ben 7 ayıma gırdım karnımda hıc catlagım yok ama bacaklarım ve göğüslerim catladı ben valla arada bır suruyorum badem yagını unutuyorum genelde catlıycagı varsa catlıyo zaten sen ıstedıgını yapsanda dua edıyorum kı cok catlagım olmasın

16. 10 Aralık 2007
  17. askprensesi

askprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben ezaneden vicy nin kremini aldim onu kullaniyorum catlaklara yirtilmalara kaarsi arada bebek yagi gogsumede ozellikle onun kremini aldim evet kacinci ayda basliyor benimde bilgim yok yazarsaniz sevinirim

18. 10 Aralık 2007
  19. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    benım hiç çatlamadı ki karnım6. ayımda 9aylık ve ıkız gıbıydı.. artık 9. ayımı sız dusunun..badem yagı kıllanma yaptı..su n 4 aylık olduk ve kılların hepsi dokuldu sanırım...
    kimyasal içerıklı ürün kullanmayın bence..