kızlar göğüsleri acıyan var mı?şikayetçi olan???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve hale87 tarafından 30 Nisan 2008 başlatılmıştır.

30 Nisan 2008
    Konu Sahibi : hale87
  1. hale87

hale87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar itiraf etmek gerekirse göğüslerim çok küçüktü.hamile olduğumdan beri abartı şekilde büyüdüler tamam bundan şikayetçi değilim sengözlerimebaksanab ama ağrı,sızı çok fazla.bir de akşam duş alırken göğüsümün ucu acaip yanmaya başladı deli gibi acıyor sanki deri incelmiş gibi :bbo: hemen krem falan sürüdüm ama hala aynı acı ve yanmayı hissediyorum.bugun doktoruma sorcam nedenini.şişlik ve acı normal ama yanma neden anlamıyorum.bir de şimdiden bu acıları hissediyorum emzirirken ne olcak acaba tatlicadiarzu çok acıyor mu ki kafamçokkarıştı

2. 30 Nisan 2008
  3. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım, benimde göğüslerimde hasssasiyet devam ediyor bazen uçlarında sanki üşümüşgibi sızlıyor süt bezlerimiz gelişiyor işde.. benimkilerde olduğundan birazcık büyüdüler .. bende senin gibi emzirirrkende sızlarmı yara olurmu diye düşündüm geçen gün ama herşeyin bir çaresi var dikkat edersek bir sorun yaşamayız heralde...

4. 30 Nisan 2008
  5. hale87

hale87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben cok dsikkat ediyorum ama bazen dayanılmaz bir sancı oluyor.bildigin krem gibi birşey var mı?gerçi sorarım doktora bugün :nazar:

6. 30 Nisan 2008
  7. deryahakan

deryahakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hale cim merhaba benimde aynı göğüsler bomba gibi oldu aslında hoşumada gitmiyor değil ama çok acı çekiyorum dokunmaya korkuyorumve yatarkende çok zor oluyor biliyorsun yan yatmak zorundayız artık karnım büyüdüğü için yüz üstü yatamıyorum;; rahimde kasılmalar olup erken doğum olabileceğini okumuştum onun içinde sırt üstü yatamıyorum...... yan yatıyorum ve genelde sol tarfaıma yatmaya gayret ediyorum hamişler kalp tarafına yatmaları gerekiyor çünkü kalbimiz iki katı daha fazla çalışıyor ve ritim bozukluğu olmaması için onun içinde sürekli göğsümün üstüne doğru geliyor ve bilincsiz hareket ettiğimde de çok cenım yanıyor

çatlaklar oluşabiliyormuş fazla tahriş etme ve hemen yumuşatıcı ve ya çatlak önleyici kremler kullanmaya başla san iyi olur ilerde çok sorun yaşayabilirsin

kızlar meme ucu çatlaklarına babaannemin bi terifi var aklınızda bulunsun biz kardeşimin hanımında denedik çok işe yaradı zamanında annem ve halamda yapmışlar bende kesinlikle yapacağım Allah o günleri nasp ederse inşallah

doğuma 2 ay kadar kala göğüs uçlarınıza bir miktar gülsuyunun içine biraz ayva çekirdeği koyup bi kaçgün bekletin jöleleştiğini göreceksiniz ve bunu günlük bikaçdefa göğüs uçlarınıza masaj yaparak sürerseniz göğüs uçlarınızın yara olmadığını ve bebeğinizi emzirirken daha rahat ettiğinizi göreceksiniz

bence denemekde yarar var walla bizim gelin çok rahat etti üstelik hiç meme ucu yoktu masaj yaparakda sürdüğü için meme ucuda çıktı enimde göğüslerim büyüktür ama meme ucu yoktur yaparsak bizde bebeğimizde rahat ederiz asllındaa

8. 30 Nisan 2008
  9. hale87

hale87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sırnaşık şey
    canım cok saol bilgiler için.bunu denicem çünkü gercekten dayanamıyorum sutyenım yapısıyor gıbı gelıyor.çıplak gezmek istiyorum sırnaşık şey

10. 30 Nisan 2008
  11. kızlar ama benim gögüslerim hiç acımıyo ya bende mi bir gariplik var anlamadım ilk dönemlerde biraz sızladı ama cok fazla sürmedi şimdi ise hiç yok ...ama sürekli masaj yapıyorum cok faydasını da görüyorum kızlar tavsiye ederim

12. 30 Nisan 2008
  13. hale87

hale87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım nasıl masaj yapıosun sölesene bana da bi krem falan da sürüyor musun.eminim masajın faydasını görüyorsundur.ben hiç elleyemiyorum da senağlama

14. 30 Nisan 2008
  15. kullandıgım krem yok aslında ya vazelin yada nemlendirici bi krem kullanıyorum.özellikle duştan çıkınca masaj yaparak uyguluyorum ve daha cok etkisini görüyorum.ve ayrıca arkadaşım göğüs bölgeme degil bacaklarıma kalca kısımlarıma ve karın bölgemede masaj yaparak uyguluyorum ve bunu ilk günden beri düzenli olarak yapıyorum.

16. 30 Nisan 2008
  17. ---***AppLE***---

---***AppLE***--- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy benımde kucuktu gogulserım buyuduler yanlız kızlar damarlarımda bellı olmaya basladı bu gulsuyu tarıfını bende yapcam

18. 30 Nisan 2008
  19. hale87

hale87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende denicem gülsuyunu.ama ne olursa olsun ya göğüslerim büyüdü ya çok mutluyum lülülülülülüsırnaşık şey