Kızlar grip oldum burnum balon gibi şişti !!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve masumpapatya tarafından 21 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Eylül 2009
    Konu Sahibi : masumpapatya
  1. masumpapatya

masumpapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle bayramınızı kutlayarak konuya gireyim 7 ekimde 3 ayı dolacak burnuşumun. ameliyattan sonra ilk defa nezle oluyorum ve çok kötüyüm burnum tıkandı bademciklerimde şişince nefes almak iyice zorlaştı. daha da kötüsü burnumun sabah uyanınca balon gibi şiştiğini fark ettim domates gibi olmuş ya..
    kızlar sizinde grip olunca böyle sorunlarınız olmuşmuydu işin kötüsü burnumu silemiyorum da :eek:

2. 21 Eylül 2009
  3. EU2

EU2 Guest

hımmm doktorunu aradın sordunmu canım ?
    gerci aglayınca burnu şişenlerde va ama ...

4. 21 Eylül 2009
  5. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    gecmis olsun canım benimde en cok korktugum sey. benim daha alcilarim bile alınmadı o yüzden grip olmamak icin hergün limon suyu iciyorum ve kimseyle yakın temasta bulunmuyorum sonucta hem cok yeni hemde o kadar aci cektim grip olunca hersey basa dönmüs gibi oluyor insallah normal biseydir. kardesim doktor ona bir sorayım

6. 21 Eylül 2009
  7. PaSSioNn

PaSSioNn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım deniz suyundan sıksan acaba işe yararmı?belliki çok tıkandığı için böyle olmuş :sinifsinif:

8. 21 Eylül 2009
  9. Gamzei

Gamzei Guest

ameliyattan sonra burun hassaslaşıyor bence..benim 5 ay oldu hala sabah uyandığımda şiş oluyor agladığımda falan da ucu top gibi oluyor..normal bi burun da sabahları,gripken yada aglarken şişer..bizim ameliyatlı burunlarımızın şişmesi normal bence :)

10. 22 Eylül 2009
  11. Karamel

Karamel yuvama yeni nefes geliyor Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    masumcum nerelerdesin göremiyoruz seni :)
    sorununda olmasa hiç göremicez
    bişey olmaz tatlım ama üç ay demişsin daha benim üç ay olmadı sen benden önce oldun :S
    neyse krem kullan en azından kabuklanma oluyorsa onu önler okyanus suyunuda ihmal etme silemiyorsan bırak aksın :))) şaka tabesil bişey olmaz böylece burun ucuna masajda yapmış olursun ben henüz grip yada nezle olmadım bilmiyorum ama ilk işim bitkilerin buharına tutmak olur kafamı nane gibi kokusu metollü şeylerin buharına tut kafanı ben viks denen krem varya onu yaparım diye süşünmüştüm
    bunlardan biri iyi gelir heralde burnunun açık olması dileğiyle

12. 22 Eylül 2009
  13. SezosSs

SezosSs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    masum papatyacim, bende grip olmustum atlattim cok sükür, biraz zor oluyor tabi burun tikaniyo silemiyorsun gicik bi durum ama gecer canim merak etme, sismesi cok normal benimki 7 aylik oldu hala davul gibi sisiyor gerek sabahlari olsun gerekse aglarken:1rolleyes: cok normal seyler yasadiklarinyerimseniben acil sifalar insallah cabuk atlatirsin...

14. 23 Eylül 2009
  15. masumpapatya

masumpapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Son düzenleyen: Moderatör: 25 Temmuz 2011
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.