kızlar güneş gözlüğü seçimim hakkında yardım lütfen!!

Konusu 'Güneş Gözlükleri' forumundadır ve Panspermia tarafından 16 Haziran 2010 başlatılmıştır.

16 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Panspermia
  1. Panspermia

Panspermia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar bana yardımcı olursanız çok sevinicem!! benim yüzüm küçük ve oval şeklinde acaba nasıl bir güneş gözlüğü gider yüzüme her modeli kullanamıyorum çok komik duruyor yüzüm kücük olduğu için.. yardımlarınızı bekliyorum.

2. 16 Haziran 2010
  3. Gulsum

Gulsum pamuk prensimmmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence köşeli ya da köşeleri hafif oval orta büyüklükte bi gözlük olabilir... benim de yüzüm senin gibi... yeni gözlük aldım.. oval... ama içime sinmedi... elmacık kemiklerim açıkta kalıyo, yüzümü enine baklava gibi gösteriyomuş gibime geliyor...

4. 16 Haziran 2010
  5. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Oval yüz orantılıdır. Yüz biraz uzundur, çene hafif yuvarlaktır. Tercih edilmesi gereken çerçevenin boyutları yüze uygun olmalıdır. Orantılı her çerçeve bu yüze gider. Dkdörtgen şekilli gözlükler çok idealdir. Gözlüğün büyüklüğü elmacık kemiğinizi geçmemelidir.

Jennifer Lopez gibi oval bir yüzünüz var ise şanslısınız, çünkü hemen hemen her gözlüğün yakışacağı bir yüz şeklidir.

6. 17 Haziran 2010
  7. Panspermia

Panspermia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Çok teşekkür ederim ama yüzüm baya küçük j.lo nun o gözlükleri bende uzaydan inmişim gibi dururdu daha kücük cerceveli kullanmalıyım sanırım teşekkürler..

8. 25 Haziran 2010
  9. NilCeren

NilCeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    286
    Ödül Puanları:
    113
    canım büyük modellerin daha küçük duranını almanı tavsiye ederim gerçi pek anlatamadım ama.
    ben de yüzüm küçük olduğu için yıllardır gözlük arıyordum ve bulamıyordum. bir de büyük modellere pek alışık değilsen ilk taktığında garip gelebilir ama sonradan alışırsın

10. 30 Haziran 2010
  11. delicious_77

delicious_77 hoş geldin güzel kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    benim de yüüzm senin gibi CANIM. mc gözlüklerine bak bi istersen