Kızlar hakaret etmesinden nefret ediyorum!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve AdrianaLimaa tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : AdrianaLimaa
  1. AdrianaLimaa

AdrianaLimaa bilsen kac kurbaga optuk! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Selamm kızlar,
    Sorunum buyuk mu kucuk mu bılmıyorum, karar veremıyorum. sizlerle paylaşmak istedim belkı aynı dertten muzdarip olanlar da vardır diyerek:çok üzgünüm:
    3 senelik bi ilişkim var ben yurt dısındayım o eskisehir de sadece yazları gorusmekle yetınmek zorunda olunca zaten en kucuk sorunlar bile buyuyp kocaman oluyor.
    Yasım daha cok kucuk 18 im. Boyle birsey de yasamak ıstemezdım asık oldum olmaz olaydım. Unıversiteye kadar en azından ciddi ilişkiler yasanmamalı bence ama neyse.

Sorun su benim sevgilim cok kıskanc ve sinirli bi insan sinirli derken bı kadına el kaldırcak bı tıp degıl sadece ne bılım su erkekle neden el sıkıstın dıyerek kavgaya baslayabılecek bırı. Bunun yanında cok iyi, yardımsever ve guvenilir bi insan bunu o kadr cok kişiden duydum ki... Eskisehirden arkadaslarıyla tanıstım tabii kız erkek herkesle. Ablasının nısanlısının annesıle bıle tanıstım seneye de annanesile tanıstırmak ıstedigini soledi evine gidicez ziyarete. Hersey cok guzel yani tek sorun herseye sinirlenip bana sureklı hakaret etmesi. Cok sacma seyler için bile hakaret ediyo bır kıza edılebilcek en agır kufurleri yedim yani.:sinifsinif:
    Ona bu durumdan cok uzuntu duydumu anlattıgımda gecmişi neden actıgımı soruyo benı mutsuzlukları hatırlayarak mutlu olmakla sucluyo bu konuyu tartısamıyoruz bile en son 2 hafta once yanındayken eteim acılmis bir cafede otururkn neden bacaklarını acıyorsun fln dedi yuz tane laf saydı oturdumuz yerde cok sınırlendm dogum gunumduakannehir ve zehır oldu yapma askım germe ıkımızıde lutfen dıkkat etmedım fln derken ben olay buyudu daha baska seyler de saydı hatırlamıyorum cıktık ordan niye mahvediyorsun gunumu diye baırırken yine kufurler geldi. Ben cok sınırlendım kac kez dedım bana hakaret etme dıye cok agır kızlar ınanın bana bı erkegin sevdigi kıza soyleyecek tarzda seyler degil. Dogum gunum mahvoldu benım tansıyon falan dustu heralde aglaya aglaya oturduk oyle bıyerde.
    Bunun sonu gelmıyo kızlar bu yuzden aklımda bırsuru soru ısaretı var sınırlendıgınde herkes soyler dıyebılırsınız belkı ama sınırlendıgı seyler hıc bıtmıyor kı! yanında degılım bıde dısarı da cıkmıyorum kımseyle gorusmuyorum yurt dısındasın orası cok kotu bılıyorum ben dıyor sınemaya gıtsem ıcı rahat etmıyor dıe gıtmıyorum bende. kızkardesımle cıkıyorum bazen o kadar.

Bugun de yıne konu acıldı bana hakaret etmenden hoslanmıyorum fln dedım ben boleyım ıstemıyorsan bıtır kendıne hakaret etmıcek bır sevgılı bul dedı kendısını de ezdırmez hıc asla! Bende madem o kadar kolay soluyorsun bende bıtırdım o zmn dedım konusmaa bılmem ne fln hala bnde cıktım msnden.

Bu nası sevgi anlamadım ne yapmalıyım kızlar yardım edin 3 senedir cözemedım ben cok da seviyorum o da seviyor herseyi kıskanclıktan.senağlama

2. 10 Ağustos 2010
  3. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    normal mi o ?? gitsin bi tedavi olsun sabır ya ne ezdiriosun sende kendini suna bak yaaaa

4. 10 Ağustos 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

seviyor mu akannehir

hakaretsiz sevgi olmaz. kadın dediğin erkeğin yüzüne tükürmesini (hakaretlerini) yağmur ( kıskandığı için) olarak algılamalı. sempatiksalakcinni

sana saygısı olmayan adamın sevgisi olur mu sanıyorsun. kendini kandırma bence. yok seviyor yok sevdiğinden kıskanıyor .....vs. :nazar:

6. 10 Ağustos 2010
  7. White Mocha

White Mocha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.609
    Ödül Puanları:
    238
    Erkek arkadaşında küçük sanırım? Aklı başında olan biri bu şekilde davranmaz.

8. 11 Ağustos 2010
  9. Junk

Junk s-0nsuz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bence o sinirini çıkartamıyor aynı sorun bendede var ve bunu karsımdakini ezmek için değil sadece kendimi ifade edemediğim zamanlarda ve cok sinirlendiğimde yapıyorum .

10. 11 Ağustos 2010
  11. BEBEKKAFA

BEBEKKAFA Yağmur'umu bekliyorumm:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61

sana hakaret etmeyecek birini bul demiş işte...ne duruyorsun???:nazar:

bu nasıl sevgi diye yanlış sormuşsun...bu sevgi değil..karşındaki hasta....

bir an önce kendine gelsen iyi edersin....:nazar:

12. 11 Ağustos 2010
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Sevgi,hakaret,küfür
    3 yıllık aşk!akannehir
    Gerçekten ya ben eski kafalıyım ya da şimdiki gençlik aşmış bu işleri..
    Hey gidi saygı,kibarlık,hoşgörü hey.... Bizim zamanımızda el üstünde tutulurdunuz,olmazsa olmazdınız.. Şimdi sizlerin anlamını bilen var mı acaba?:nazar:

14. 11 Ağustos 2010
  15. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    niye böyle davranmasına göz yumuyorsun,kendine saygın kalıyor mu?Bu ilişkinin sonu olmayacağı belli,ne kadar üzülsen de ayrılmalısın.

16. 11 Ağustos 2010
  17. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bence sen bi 3 sene daha çözemezsin şimdiye kadar durumu çözemediysen kendine yapılan saygısızlığı göremediyesen.....:1closedeyes:...

18. 11 Ağustos 2010
  19. or_kidem

or_kidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    Çok saygısız. Bu kıskançlık değil hastalık. Kendine saygından ötürü o lafları yememen gerekirdi. Ne demek ben böyleyim. O öyle olabilir ama sende onları yiyecek biri değilsin. İlişkinin temelinde saygı ve sevgi olduğu sürece yürür. Ama siz saygıyı kaybetmişsiniz. Yaşın çok genç kendi değerinin farkına var. Onurunun bu kadar saygısızca ezilmesine izin verme.