!!!!!kızlar hamile kalma şansım olurmu sizce!!!!!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve baby2435 tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

2 Mart 2010
    Konu Sahibi : baby2435
  1. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaşlar dün bebek yapma çalışması sona erdi doktorun dediği gibi 3 gün boyunca girdik ve hiç ayaga kalkmadım çatlatma iğneside olmadım çünkü doktorum vermedi zaten ultrosonla baktığında sağ tarafımdaki yumurtalık küçüktü solda yumurta yok ama eşimin spermleri çok iyi olunca bi deneyin dedi doktor yani bizimkisi belki olur ümidiyle girdik zaten hamile kalamazsam adetimin beşinci günü klomene başlıyorum doktorumun tavsiyesi üzerine ama bu arada soğan kürünüde uygulucam belki yumurtalıklarımda büyüme olur diyerek daha önceki testlerde doktor yumurtalıklarımın çatladığını söylemişti kendiliğinden zaten geçen ay da belki çatlama olmaz diye vurmuştu iğneyi bu ay yok ayrıca ulturosanda yumurtalıklarıma baktığı gün adetimin tam 12.günüydü yumurta küçük ama siz hafta sonu ilişkiye girin demişti belki tutar gibilerinden bakalım adet günümü sabırsızlıkla bekliycem olucam mı yoksa olamıcam mı bizimki şansa kaldı ama içimde bi umut var deneme meneme ama ya hamile kalırsam :CüvCüv:kızlar süper olur ya:dance: kızlar doktor baktığında çarşamba günüydü yumurtalıklarıma e hafta sonu ilşki demişti diyorum ki aradan geçen 2 gün içerisinde yumurtam büyümüş olabilir mi doktor erken baktı gibi geliyo bana her zaman adetimn 13. günü bakıyordu sizce hamile kalma şansım var mı eşimin spermleri 22 bin ve %55 hareketli benimde yumurtalığım doktorun dediğine göre 13 cm ayrıca en son fsh testinde değerim 9.27 çıkmıştı:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 2 Mart 2010
  3. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bu arada çatlatma iğnesinden dolayı doktorum adet günün değişir dedi ben şimdi ne zaman adet olucamıda bilmiyorum:sm_confused::sm_confused: eşim adetini bekle eğer olmazsan kan tahlili yaptırırız dedi ama bende bilmiyorum ki ne zaman gelcek en son çatlatma iğnesinden dolayı adet olduğum gün 13 şubattı ve 16 şubatta bitmişti sizce bu ay hamile kalmazsam ne zaman gelir doktor aynı gün gelmez değişti dedi o kadar tahminde bile bılunmadı bana tek yumurtayla hamile kalınır mı sizce:umursamaz::umursamaz: arkadaşlar sizlerin bir bilgisi varsa bana yardımcı olur musunuz ?????

Son düzenleme: 2 Mart 2010
  4. 2 Mart 2010
  5. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yardımcı olmak isteyen yokmu:gitme: arkadaşlar hani birbirimize destek olucaktık:teselli:

6. 2 Mart 2010
  7. serpil02507

serpil02507 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    canım üzlme bende çatlam iğnesi olmuştum bende kist yaptı :KK43: sıkma canını olacağı varsa zaten olur sen devam et çalışmalara ve tadını çıkart

8. 2 Mart 2010
  9. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    rabbımden umıdı ksme tedbırınıde al:KK46:...bebişin göbüşüne konr ınşallah tez zaman da cnmm...

10. 3 Mart 2010
  11. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    tek yumurtayla elbette hamile kalinir neden kalinmasin,yeter ki siz zamani tutturmus olun.Dedigine gore son adet tarihin 13 subat,buna gore eger gebelik olustuysa bir hafta 10 gun kadar sonra testte cikmasi lazim.Mujdeli haberlerinizi bekliyoruz.

12. 4 Mart 2010
  13. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah canım haftaya cuma test yapcam kan tahlili bakalım hamile miyim değil miyim belli olucak ama beklemek çok zoeyvahedigeldismiler düşünmek daha kötü:eek:klava: kafayı yicem artık ya neden benim bebeğim olmuyo:gitme:

14. 4 Mart 2010
  15. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    öle düşünme canım hepimizin bebişleri vaktini bekliyo. inşallah olur seninde merakla bekliyoruz cumayı senin için hayırlısıyla inşallah hamişsindir yerimseniben benimde günüm bu gün hesaplayıcıya göre 35 de bir oluyorum bende beklemediyim belki tedavimiz işe yarıyordur diye

16. 4 Mart 2010
  17. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah canım cuma gününe adet olmazsam test yaptırcam eğer adet olursamda doktorun verdiği klomen hapına başlıcam inşallah olmam ya çok üzülüyorum tam herşey yoluna girdi eşim düzeldi dedik bu sfer bende yumurta sorunu çıktı hep aksilikler bizi buluyo çok bunaldım artık ya bugün anneme gittim kafam dağılsın diye misafir geldi eee bebek yokmu daha 10 ay oldu evleneli yapında bebiş sevelim demezler mi kendimi zor tuttum valla üstüne atlıcaktım kadının zaten zor günler geçiriyorum bu bebek konusu beni iyice yıprattı allahtan bana sabır vermesini diliyorum ve en kısa zamanda bebeğimi allah isteyen herkese versin aramak çok zor:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

18. 4 Mart 2010
  19. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    işallah hamilesindir dualarım seninle sen öle densiz insanların lafına bakıp üzme kendini a.e.o