kızlar hamilelikte bulantıya son:)

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve NAZAR45 tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

18 Şubat 2010
    Konu Sahibi : NAZAR45
  1. NAZAR45

NAZAR45 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 3 aylık hamileyim hamileligim çok zor geçti kusmaktan canım çıktı bi gün gece yatrken 1 dilim armut yedim yattım ertesi gün ne kusma ne bulantı 2 gün denedim 3. gün yemeden yattım sabah yine bulantım ve kusmam oldu yani armut işe yaradı umarım sizde etkili olur:KK46:

2. 22 Nisan 2010
  3. __7n_bitirdin__

__7n_bitirdin__ GİZLİ BAHÇEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    keşke hamile olsamda bulantım olsa..aa erdiğiniz bilgiye kimse teşekkür etmemiş ben edeyim hamile kaldığımda mutlaka deneyeceğim

4. 22 Nisan 2010
  5. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sende armut işe yaramış canım ben armutta yedim her şeyi denedim ama benimki geçmemişti.

6. 22 Nisan 2010
  7. boncuklar

boncuklar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ahhh ahhh ne günlerdi keşke armutu yıyebılseydım:1no2: benım oğlumda doğuma kadar bulantım oldu.kızımda da 6 ay çektım.ama herseye deger kuzucuklarım

8. 23 Nisan 2010
  9. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ah ah keşke armutla geçseydi art gibi nane şekerleri ayvalar elmalar aklıma gelen herşeyi yapıyordum saniyede dışarda hepsi yemek bişey değil çıkarması var onları allahım ogünlerim lşükür geçti az kaldı artık 19 haftayı bitiriyorum hala miğdem bulanıyor sabahları çıkartıyorum bide bunlar geçse

10. 14 Temmuz 2013
  11. denizim_85

denizim_85 kadından şair olmaz kadının kendisi zaten şiirdir Üye

Beğenildi:
    302
    Ödül Puanları:
    153
    evet canım sanırım işe yarıyor bende bi sitedne okumıştum zaten sanırım bi hadiste geçiyormuş bulantya iyi geldiği yenmesi gerektiği yanlış aktamış olmayın bunu okuyuncabne de denedim sonuç baya azaldı bulantım işalah hep işe yarar

12. 18 Temmuz 2013
  13. dulaylalay

dulaylalay Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    6
    bu başlığı açıp bu tavsiyeyi veren arkadaşımdan Allah bin kere razı olsun.Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.bu ne mucizevi bişeymiş.bırakın kahvaltıyı bütün gün bir şey yiyemiyordum.dün akşam denedim.1 dilim ekşi armut yedim.ve ilk dafa karnımda açlık gibi bir krampla ve mide bulantısıyla uyanmadım.uykumu aldığım normal vakitte uyandım.ve en azından kahvaltımı edebildim.ha şimdi az az başladı yine.ama kahvaltı edebilmek çok önemli bir şeydi en azından.Allah razı olsun arkadaşım.
    bu arada fayda etmedi diyenler bide "ekşi" armutla denesinler bakalım.Allah hepimizin yardımcısı olsun.bebişlerimize ve bizlere sağlık versin.

14. 22 Temmuz 2013
  15. shrineee

shrineee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    onu bunu bilmem valla kahve koklayın kızlar çok ii geliyo

16. 23 Temmuz 2013
  17. emineturkk

emineturkk Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    9 haftalık hamile yim ama migde yanmaları beni mahvetti . İkinci hamileliğim oğlumda böyle olmamamıştı .simdi yemeğimi yiyince kuısmamak için sekersiz sakız çiğniyorum ve biraz rahatlıyorum :KK43:

18. 23 Temmuz 2013
  19. muhabet

muhabet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    26
    canım bende 3 aylık hamileyım yani 13 haftalık mide bulantılarımla zor başediyorum artık alıştım yalnız benim başka sorunum var son 1 haftadır çok sık idrara çikiyorum her 10 dakikada bide dolu dolu geliyor sendede oluyormu bebeğe zararı omtur umarim çok endişeleniyorum geceleri en az 10 kez uyaniyorum artık böbreklerim ağrıyor :KK43: