kızlar hamilemiyim acaba??

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve meleğimsin tarafından 3 Eylül 2008 başlatılmıştır.

3 Eylül 2008
    Konu Sahibi : meleğimsin
  1. meleğimsin

meleğimsin Guest

arkadaşlar bende bu ay geblik belirtilerinin hepsi var ama inanın psikolojik değil çünkü hissediyorum gögüslerimin ucu çok acıyor ilk defa ve damarlar var mide yanması,baş dönmesi,gaz sorunu sürekli uyku hali,sık idrara çıkma vs. bide geçen burda duymuştum eskide inşanlar hamile olduklarını idrara bakarak anlarlarmış eğer idrarda beyaz tortular varsa hamişsin demekmiş bende bu sabah bi kaba yaptım ve evet tortular çok vardı daha öncede testler için idrarımı yaptığımda hiç olmazdı bugün test alıcam soucu yazarım inşallah hamişimdir yaa...:Saruboceq:

2. 3 Eylül 2008
  3. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

canımcım inşallah hamişşindir bu mübarek ramazanda yuce rabbım duysun sesını ve sesmızı güzel haberlerini alırız inşallah darısı basımıza

4. 3 Eylül 2008
  5. meleğimsin

meleğimsin Guest

canım benim sağol yoksun sen uzun zamandır..

6. 3 Eylül 2008
  7. ozlmmm

ozlmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah ...
    test yapınca haber verirmisin...
    merak ederim ben şimdi :)

8. 3 Eylül 2008
  9. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım inşallah hamilesindir belirtiler hamilelik belirtisi gibi ama tabiki sen kendini daha iyi bilirsin

10. 3 Eylül 2008
  11. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

tatıldeydım hayatım yenı dondum pazartesı ıs bası yaptım tatıldeykende ozellıkle gırmedım sımdıde cok sık gırmemeye calısıyorum acayıp psıkolojım bozuluyo cunku aklımdan bebısı cıkaramıyorum burad okudukca belırtılerı 1 ay tum belırtılerı yasıyorum psıkolojık olarak sonra hayal kırıklıgı anlıyomusun canımcım ama senın ıcın dua edıyorum ınsallah hamıs haberını alırız tatalım:KK46::nazar:

12. 3 Eylül 2008
  13. EU3

EU3 Guest

İnşallahh hamilesindir.Rabbim gönlüne göre verir inşallah .ama sen yinede fazla kaptırma kendini adet belirtileri ile gebelik belirtileri hemen hemen aynı gibi.en önemli belirti bence adetin gecikmesi.inşallah güzel haberlerler dönersin :)

14. 3 Eylül 2008
  15. meleğimsin

meleğimsin Guest

kızlarrr test pozitif cuma sabahı tekrar yapıcam öteki biraz daha açık çünkü emin olmadan da kimseye söylemicem test yanlış olabilir mi acaba?

16. 3 Eylül 2008
  17. meleğimsin

meleğimsin Guest

kimse yok muuuu???kızlar

18. 3 Eylül 2008
  19. antrenxoxr

antrenxoxr Profesyonel Sporcu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah hayırlısıyla hamilesinizdir...a.s.